Suwałki. 41-latek odpowie za znieważenie policjantek i groźby

Suwałki. 41-latek odpowie za znieważenie policjantek i groźby

Suwalscy policjanci zatrzymali 41-latka, który według zgłoszenia dobijał się do okien i próbował wejść do mieszkania znajomej.

Na miejscu interweniowały policjantki. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, nie wykonywał poleceń, znieważał funkcjonariuszki i miał kierować wobec nich groźby.

Partnerzy portalu:

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znieważenia funkcjonariusza oraz gróźb karalnych. Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne