Podlaskie. Blisko 150 tys. uczniów zaczyna wakacje

Podlaskie. Blisko 150 tys. uczniów zaczyna wakacje

Blisko 150 tys. uczniów z województwa podlaskiego kończy dziś rok szkolny i zaczyna wakacje.

W szkołach trwa odbieranie świadectw i ostatnie spotkania z nauczycielami przed letnią przerwą. Dla uczniów to początek dwóch miesięcy odpoczynku po miesiącach nauki.

Partnerzy portalu:

W regionie pracuje ponad 21,5 tys. nauczycieli. Dla części z nich koniec zajęć oznacza czas podsumowań, organizacji kolejnego roku i przygotowań do września.

Służby przypominają też o bezpieczeństwie podczas wakacyjnych wyjazdów. Zapowiadane są kontrole autokarów, ośrodków wypoczynkowych i kąpielisk.

Zdjęcie ilustracyjne