Suchowola. Europarada orkiestr dętych w parku miejskim

Suchowola. Europarada orkiestr dętych w parku miejskim

W Suchowoli odbywa się XXIV Europarada Orkiestr Dętych w Centrum Europy.

Do miasta przyjechały orkiestry z Białegostoku, Czajkowa, Wasilkowa, Łącka i Suchowoli. Wydarzenie rozpoczęło się przemarszem do parku miejskiego, gdzie odbyło się uroczyste otwarcie festiwalu.

Partnerzy portalu:

Orkiestry wspólnie wykonały utwór, a publiczność mogła oglądać także występy mażoretek i kolejne koncerty estradowe.

Festiwal potrwa do wieczora. W programie znalazły się jeszcze koncerty, podsumowanie wydarzenia, występ Mezo oraz dyskoteka.

Zdjęcie ilustracyjne