W parku w Wiźnie odbyła się doroczna Noc Świętojańska.
Wydarzenie rozpoczęło się w sobotnie popołudnie. Przygotowano wioskę słowiańską, strefę zabaw dla dzieci i stoiska z regionalnym jedzeniem.
Partnerzy portalu:
Jednym z punktów programu był konkurs kulinarny kół gospodyń wiejskich. Zwyciężyło KGW w Jaczewie, a na podium znalazły się także koła z Bronowa i Kramkowa.
Wieczorem publiczność oglądała pokaz tańca z ogniem. Finałem była zabawa przy muzyce zespołu TOPKY.
Zdjęcie ilustracyjne


