fot. Henryk Borawski / Wikipedia

Wspólnie Tworzymy Mońki. Film promocyjny Twojej lokalnej Ojczyzny!

Rozpoczynamy wielki, podlaski projekt filmowy – Wspólnie Tworzymy Podlaskie. Chcemy pokazać światu wszystko to, co najpiękniejsze w województwie podlaskim, które składa się nie tylko z Białegostoku, Łomży czy Suwałk, ale także z 37 innych miast. Nasz cel jest prosty – 40 filmów, które finalnie będzie można obejrzeć razem w jednym miejscu. Chcemy, by to mieszkańcy udzielili nam wsparcia. Twoje pieniądze pomogą stworzyć niesamowite ujęcia z ziemi, powietrza. Pojawią się też nowoczesne formy uzyskane dzięki sztucznej inteligencji. To będzie epicki film, który zapadnie w pamięć i serca widzów. To będzie film, który będzie promować Mońki jako cel podróży, jako miejsce, gdzie każdy może poczuć magię Podlaskiego.

Zaczynamy od Moniek

Mońki, to młode serce Podlasia, które czeka by świat szeroko dowiedział się o jego istnieniu! To miejsce, gdzie wyjątkowe położenie, ciekawa historia łączy się z przyszłością. Mońki to miasto pełne ukrytych skarbów czekających na odnalezienie! Wspólnie pokażmy, co kryje się w zaułków Moniek, ale przede wszystkim ukażmy – jak wspaniała wspólnota ludzi tworzy to miasteczko.

Teraz jesteśmy na progu wielkiego wydarzenia – możliwości stworzenia profesjonalnego filmu promocyjnego, który ma na celu pokazanie światu to, co Mońki mają do zaoferowania. To film, który odkryje tajemnice tego niezwykłego miejsca i podzieli się nimi z resztą. Ale aby to osiągnąć, potrzebujemy Twojej pomocy.

Twój wkład jest kluczowy, aby ten projekt stał się rzeczywistością. To ty, wspierając naszą inicjatywę, pomożesz nam dotrzeć do ludzi na całym świecie i pokazać, dlaczego Mońki są takie wyjątkowe. Twoje wsparcie będzie jak cegiełka w budowaniu naszego filmowego projektu, który w przyszłości będzie stanowić wielką całość – filmoteki województwa podlaskiego.

Zebrana kwota zostanie wydana na koszty związane z nagraniem filmu, montażem, stworzeniem animacji i muzyki. W budżecie jest także przeznaczone 5000 zł na promocję filmu w internecie.

W naszym portfolio jest około 200 filmów, a w zrealizowanych produkcjach są między innymi:

1. Film promocyjny – jako nagroda w konkursie – dla Suchowoli

2. Teledyski disco polo dla zespołów Sexi Boys oraz Party Days – realizowane w Suwałkach i okolicach

3. Teledysk dla zespołu Explozer – realizowany w Gdyni

4. Moc natury, moc Podlasia

…i wiele innych filmów reklamowych, programów czy animacji, które między innymi możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube