Apartament Przylesie

Adres:

Adres: ul. Wiklinowa, 16-300 Augustów

GPS: 53.83716104132935, 23.003390715376327

Telefon: 507-213-503

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Apartament Przylesie znajduje się w odległości blisko dwóch kilometrów od centrum Augustowa. Położenie między Kanałem Augustowskim i Bystrym sprawia, że mamy łatwy dostęp do bogatej oferty turystyki wodnej.

Apartament Przylesie – Oferta

Apartament składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety. W przypadku wynajmu apartamentu na kilka dni przez grupę minimum pięciu osób, ceny podlegają negocjacji. Za dobę zapłacimy już ok.150 zł. Kuchnia, która połączona jest z jadalnią wyposażona jest w takie sprzęty jak lodówka, kuchenka ceramiczna, czajnik, piekarnik czy też pralka. Na podwórzu wydzielona specjalne miejsca do zabaw na świeżym powietrzu przy ognisku bądź grillu. Dzieci z pewnością nie będą się nudzić. Czeka na nich plac zabaw, zaś w ciągu dziesięciu minut spaceru dojdziemy do Centrum Rekreacji Kaktusik, gdzie to najmłodsi znajdą przeróżne atrakcje.

Atrakcje

Augustów nazywany jest stolicą sportów wodnych. Przez miasto przepływa rzeka Netta, nie brakuje też czystych jezior. Nad ich brzegami organizowane są liczne eventy, które gromadzą liczną publikę. Najwięcej zabawy czeka na nas w związku z konkursem, reklamującym się pod hasłem ”Co ma pływać nie utonie”. Zwycięski zespół może wygrać, oprócz pucharu prezesa Radia Białystok, czek o wartości 7 tys. zł. Zadaniem uczestników jest zbudowanie jak najbardziej oryginalnych konstrukcji, które oczywiście nie zatoną po kilku sekundach. Konkurencja zaczyna się skokiem pojazdu do wody, po czym należy przepłynąć wyznaczoną trasę w określonym czasie. Jury ocenia przede wszystkim oryginalność łodzi. Imprezę od lat sponsoruje Polskie Radio Białystok, a towarzyszą jej koncerty znanych i lubianych artystów.

Informacje dodatkowe

Apartament posiada udogodnienia dla rodzin podróżujących ze swymi dziećmi, zapewniając łóżeczko dostosowane do potrzeb malucha. Dla zmotoryzowanych przygotowano miejsca parkingowe, wliczone w cenę wynajmu. Właściciele w pełni akceptują czworonogi i inne zwierzęta, które przyjechały razem z nami. Każdy pokój posiada dostęp do internetu dzięki czemu zawsze będziemy na bieżąco. Obiekt umożliwia też bezproblemowy pobyt osobom niepełnosprawnym. W najbliższej odległości od apartamentu znajdują się lokale usługowe i ważne punkty komunikacyjne.