Apartament Portos

Adres:

Adres: ul. Kasztanowa 46B/57, 16-300 Augustów

GPS: 53.84573089350732, 22.996349405910905

Telefon: 601-520-650

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Apartament Portos to prywatna kwatera znajdująca się w centrum Augustowa. Stanowi idealne miejsce na pobyt dla czterech osób. Korzystna lokalizacja nad portem Żeglugi Augustowskiej, bulwarami i resztą atrakcji, umożliwia nam spełnienie każdej wizji.

Apartament Portos – Oferta

Koszt wynajmu apartamentu to ok. 45 zł za osobę. Jego wystrój utrzymany jest w pastelowej stylistyce. Na przyjezdnych czekają dwie przestronne sypialnie. Kuchnia wyposażona jest w takie niezbędne sprzęty jak kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, lodówka czy też piekarnik. W łazience rozlokowano pralkę i kabinę prysznicową. Klienci mogą sobie pozwolić na relaks w sali wypoczynkowej z płaskim telewizorem. Widoki okolicy podziwia się zaś z balkonu.Jeśli skorzystamy z więcej niż trzech noclegów, na przywitanie otrzymamy wodę z miejskiego uzdrowiska.

Atrakcje

Umiejscowienie na obszarze Wigierskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej pozwala cieszyć się nieskażoną naturą. Walory estetyczne okolicy możemy podziwiać dzięki liczne dobrze zorganizowanym szlakom rowerowym i pieszy. Dają one nam szansę na aktywność przez okrągły rok. Zimą trasy rowerowe zmieniają się w pole do popisu dla narciarzy biegowych. W sezonie letnim główną atrakcję stanowią spływy organizowane na trzech lokalnych rzekach (Czarna Hańcza, Rospuda, Blizna). Wiosłowanie łączy się z podziwianiem lokalnych zabytków, takich jak zespół poklasztorny czy bazylika w Sejnach. Spływy charakteryzują się różnym poziomem trudności i długością trwania. Trasę wybieramy według własnych upodobań i możliwości. Jeśli nie mamy kondycji wystarczą nam jednodniowe wypady.”Wprawieni w boju” wybiorą tygodniowe podróże. Często nocuje się wówczas nad brzegami jeziorami, pod niebem pełnych gwiazd. Na najłatwiejsze trasy można zabrać małe dzieci.

Informacje dodatkowe

W budynku apartamentu mieszczą się lokale usługowe (sklep spożywczy, restauracja, bar, siłownia, gabinet kosmetyczny) dzięki czemu mamy wszystko dosłownie na wyciągnięcie ręki. W cenie wynajmu lokalu znajduje się ponadto parking, co ucieszy zmotoryzowanych.Istotnym udogodnieniem jest także sejf, w którym przechowamy swoje kosztowności. Właściciele w pełni akceptują czworonogi i inne zwierzęta jakie towarzyszą nam w wyjeździe. Gościom udostępnia się darmowy internet.