Apartamenty pod Dębem

Adres:

Adres: Jaćwieska 9, 16-300 Augustów

GPS: 53.8377512596072, 22.999986335969197

Telefon: (87) 644-71-26, 503-975-711

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Apartamenty pod Dębem mieszczą się około półtora kilometra od centrum Augustowa. Dzięki krótkiemu spacerowi przyjezdni poznają okoliczne wizytówki miasta.

Apartamenty pod Dębem – Oferta

Goście mają do dyspozycji jeden z dwóch apartamentów (sześcio i siedmioosobowy) mieszczących się w nowo wyremontowanym budynku. Każdy z nich posiada oddzielną kuchnię, salon i łazienkę. W skład wyposażenia kuchni, oprócz sześciu krzeseł, wchodzą takie sprzęty jak lodówka, mikrofalówka, czajnik, płyta indukcyjna. Oba apartamenty łączy wspólny taras, do którego wejście prowadzi z klatki schodowej. Za wynajem tańszego apartamentu zapłacimy 300 zł.

Atrakcje

Budynek położony jest między Kanałem Bystrym i Augustowskim. W zasięgu wzroku znajduje się cały multum atrakcji. Miasto i okolice turyści zwiedzają Augustów poprzez różne środki transportu, takich jak bryczki, kajaki, gondole czy kolejka wąskotorowa. Miasto stanowi swego rodzaju stolicę sportów wodnych w tej części Polski. Regionalne jeziora i rzeki o pozwalają na spełnienie każdej wizji przyjezdnych. Z pewnością skusi nas pierwszy w kraju wyciąg nart wodnych. Wyciąg ma 740 m długości, a maksymalna do osiągnięcia na nim prędkość to 58 km/h. Na miejscu zapewniona jest fachowa obsługa profesjonalnych instruktorów oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.Jednorazowy przejazd kosztuje 4 zł, natomiast całodzienny bilet bez sprzętu 100 zł. Wyciąg czynny jest w maju, czerwcu i we wrześniu w weekendy w godzinach 10 30 – 17 30, zaś w lipcu i sierpniu codziennie w godzinach 10 00 – 19 45.Turyści mogą także pełnić rolę obserwatora. Co roku w połowie lipca odbywają się w Augustowie Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych ”Necko Endurance”. Jeśli lubimy ryk silników rozpędzających maszyny do 200 km/h – to dla nas idealna propozycja.

Informacje dodatkowe

W najbliższej okolicy zlokalizowane są liczne sklepy i punkty usługowe (apteki, restauracje). Obiekt posiadania udogodnienia dla rodzin podróżującymi z dziećmi. Pokój wyposażono bowiem w dziecięce łóżeczko i specjalny stolik do karmienia. W podwórzu turyści śmiało mogą zostawić swoje auta. Właściciele w pełni akceptuję towarzyszące nam w podróży zwierzęta. Dla spragnionych technologii przewidziano dostęp do wifi.

&nbsp