Letnik

Adres:

Adres: ul. Letniskowa 5 16-300 Augustów

GPS: 53.84967108373198, 22.99244629991415

Telefon: (87) 643-48-66, 517-755-802

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Obiekt ”Letnik” znajduje się w zacisznej dzielnicy ”Najfajniejszego Miasta w Polsce” – Augustowa. Bliskość plaży miejskiej sprawia, że przyjezdni mogą czerpać garściami z każdej słonecznej chwili.

Letnik – Oferta

Na wynajem przeznaczono dwa pokoje pięcioosobowe, jeden pokój trzyosobowy i dwa pokoje dwuosobowe. Ceny zaczynają się już od 35 zł. Lokale wyposażone są one w pełny aneks kuchenny, prysznic i toaleta. Na piętrze odnajdziemy taras z pięknym widokiem na okoliczny las. W dobrą pogodę goście z pewnością skorzystają z dużego przestronnego ogrodu. Cały porośnięty trawnikiem, umożliwia organizację grilla czy też ogniska. Schronienia w przypadku nagłego deszczu udzielą dwie altany – jedna obok domu, druga na końcu ogrodu.

Atrakcje

Obiekt sąsiaduje z jeziorem Necko, które pozwoli nam odnaleźć przyjemność w uprawianiu sportów wodnych. Jednym z nowszych przedsięwzięć jest organizowana przez Augustowską Organizację Turystyczną impreza pod nazwą ”Z biegiem Kanału Augustowskiego”. Posiada ona uniwersalny charakter, a to ze względu na to, że daje szansę czynnego wypoczynku ludziom o zróżnicowanych pasjach. Do konkurencji należy spływ kajakowy, rajd rowerowy i konnny, a także biegi. Uczestnicy zobowiązani są jedynie do wyrażenia chęci uczestnictwa w imprezie poprzez wypełnienie formularza i dokonanie drobnej wpłaty w kwocie 15 zł. Wszystkie cztery grupy,w zależności od konkurencji pokonują swój odcinek do śluzy Swoboda oddzielnie, po czym po wspólnym posiłku, następuje powrót do Augustowa. Tu z kolei można wziąć udział w festynie zorganizowanym przez Lokalną Grupę Rybacką. Uczestnicy w zamian otrzymują do dyspozycji sprzęt, wyżywienie, pamiątkowe koszulki oraz inne dodatkowe atrakcje kulturalno – rozrywkowe organizowane w ramach eventu. Impreza już po pierwszej edycji potrzymała Certyfikat Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej na najlepszy Produkt Turystyczny Podlasia, plasując się na jednej z trzech pierwszych pozycji.

Informacje dodatkowe

W cenie wynajmu pokoju znajduje się też parking dla zmotoryzowanych. Właściciele czworonogów i innych zwierząt ucieszą się na wieść pełnej ich akceptacji na terenie budynku. Na wyciągnięcie ręki przyjezdni mają liczne lokale gastronomiczne czy usługowe.