Apartamenty

Adres:

Adres: ul. Mickiewicza 1A, 16-300 Augustów

GPS: 53.84038150821873, 22.976609414284667

Telefon: 509-556-103

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Apartamenty znajdują się niemal w samym sercu Augustowa – ”’najfajniejszego miasta w Polsce”. Atrakcyjna lokalizacja ułatwia nam poznanie szerokiej oferty turystycznej, jaką proponuje kurort.

Apartamenty – Oferta

Pod wynajem przeznaczono całoroczne dwuosobowe mieszkanie i nowo oddany do użytku apartament. W zależności od sezonu, za dobę w tym pierwszym zapłacimy już 200 zł. Apartament to z kolei koszt wahający się od 150 do 250 zł. Lokale są nowocześnie urządzone.Kuchnia została wyposażona w takie sprzęty jak lodówka, piekarnik elektryczny, bezprzewodowy czajnik czy kuchenka mikrofalowa. Mieszkanie polecane jest głównie dla rodzin, którzy w podróż udali się ze swymi dziećmi. Obiekt mieści się tuż nad rzeką Nettą i portem Żeglugi Augustowskiej przez co mamy duże pole manewru w wyborze formy spędzania czasu.

Atrakcje

Bulwar Narodów Unii Europejskiej to z pewnością jedno z ulubionych miejsc turystów. Wyłożony cały kostką brukową stanowi świetne miejsce na spacer, podczas którego poznamy urokliwe zakątki w okolicy. Wiedzie on malowniczą trasą poprowadzoną wzdłuż rzeki Netty, która tworzy tu część Kanału Augustowskiego. Z bulwaru możemy dojść na obleganą miejską plażę, gdzie to też zaczynają swoje kursy statki wycieczkowe. Plaża posiada piękne molo, wypożyczalnie sprzętu wodnego i pierwszy w Polsce wyciąg dla narciarzy wodnych. Nowe Molo nad jeziorem Necko zostało oddane do użytku w czerwcu 2007 roku. Jego powierzchnia wynosi ok. 3000 mkw. Pomosty mają 147 metrów szerokości i wychodzą 90 metrów w głąb jeziora. Po bulwarze możemy poruszać się za pomocą roweru dzięki specjalnej ścieżce – co jest dobrą informacją dla wszystkich aktywnych. Za mostem w Augustowie Bulwar Narodów Unii Europejskiej przechodzi w Bulwar Związku Nauczycielstwa Polskiego. Augustów jest miastem atrakcyjnym o każdej porze roku.

Informacje dodatkowe

Wszyscy Ci, którzy z jakiegoś powodu nie mogą obyć się bez internetu – bez kłopotu uzyskają dostęp do wifi. Miejsca parkingowe wliczone są już w cenę wynajmu. Na pewno nie będą narzekać dzieci, a to dzięki placowi zabaw. Nie musimy również martwic się o nasze ubrania, gdyż istnieje opcja zlecenia prania i prasowania.

&nbsp