Apartamenty Komfort

Adres:

Adres: Augustów, ul. Rajgrodzka 69 16-300

GPS: 53.84745955377494, 22.964908865192

Telefon: (87) 644-69-35, 669-460-486

Email:

Strona internetowa: http://www.mieszkania-augustow.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kompleks Apartamenty Komfort usytuowany jest w centrum kurortu wypoczynkowego, jakim jest Augustów. Na wyciągnięcie ręki mamy więc dostęp do bogatej oferty turystycznej.

Apartamenty Komfort – Oferta

Pod wynajem w okresie letnim przeznaczono łącznie sześć apartamentów – jeden dwupokojowy i pięć jednopokojowych. W skład każdego z nich wchodzi duża izba z aneksem kuchennym i łazienką z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji gości pozostawiono tez pralkę i lodówkę. Ogród posłuży gościom jako miejsce do grillowania, zaś dzieci ucieszą się z placu zabaw.

Atrakcje

Chlubą kurortu jest niewątpliwie zabytkowy Kanał Augustowski. Po jego wodach liczne kursy odbywa miejscowa żegluga. Pierwsze rejsy zaczęto organizować już w 1953 r. Obecnie z jej usług korzysta blisko 100 tysięcy turystów. Sezon żeglugowy trwa od wczesnej wiosny i kończy się późną jesienią. Pasażerów przewożą dwustu-osobowe statki ”Sajno” i ”Serwy”, a także katamaran ”Swoboda” który pomieści powyżej trzystu chętnych. Szczególnie oblegane są rejsy do Studzienicznej, gdzie to usytuowane jest Sanktuarium Maryjne. Tam też udał się sam papież Jan Paweł II w czasie swej pielgrzymki do Polski w 1999 r. Sanktuarium powstało na początku XVIII w. kiedy to na wyspie osiedlił się pustelnik, Wincenty Murawski. Wybudował on na uzdrawiającą studzienkę, a tuż obok niej drewniana kaplicę z cudownym wizerunkiem Matki Bożej. Nie lada atrakcją od kilku lat są też rejsy w jednostce stylizowanej na dawną jaćwieską łódź wojenną. Podczas rejsu statkiem ”Jaćwież” przez Dolinę Rospudy możemy przenieść się w czasy panowania tego plemienia.Poznamy ich historię, zwyczaje i ubiory. Rejsy prowadzą w głąb doliny Rospudy, ukazując wyjątkowość tamtejszej natury.

Informacje dodatkowe

Klienci mogą zostawić swoje auta na zamkniętym parkingu. Każdy apartament posiada dostęp do internetu i telewizji satelitarnej. Dłuższe pobyty uprawniają klientów do korzystnych rabatów. Stanowczym ułatwieniem jest możliwość płatności kartą kredytową. Apartamenty zawierają ułatwienia dla rodzin podróżujących z najmłodszymi – zadbano o wstawienie łózka dziecięcego. Jedynie 800 m. od obiektu znajduje się dworzec autobusowy, co stanowi doskonały punkt komunikacyjny.