Domek Twój Wypoczynek

Adres:

Adres: ul. Augustów, ul. Wybickiego 34 16-300

GPS: 53.83781519383741, 22.99575508390126

Telefon: 793-135-444

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek Twój Wypoczynek usytuowany jest pół kilometra od centrum Augustowa. Do Kanału Augustowskiego dzieli go jedynie 50 m. Jako że wzdłuż niego biegnie ścieżka rowerowa i piesza jest to doskonałą propozycją dla wszystkich aktywnych.

Domek Twój Wypoczynek – Oferta

Ofertę stanowi pięcioosobowy domek letniskowy, którego to koszt wynajmu wynosi 40 zł od jednej osoby. Goście bez problemu przygotują posiłek dzięki ogólnodostępnej kuchni. Na zewnątrz na pewno nie zmarnują okazji na rozpalenie grilla. W wyposażeniu domku znajduje się ponadto żelazko i deska do prasowania.

Atrakcje

Współczesny Augustów posiada szeroki wachlarz oferty dla turystów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wizytówką miasta jest zabytkowy Kanał Augustowski. Powstał on w XIX wieku jako skutek wojny celnej między Królestwem Polskim a Prusami. Utrudniony dostęp do Bałtyku blokował eksport i import towarów. W wyniku porozumienia rządu Polskiego i Rosyjskiego, postanowiono wykorzystać w szerszej skali transport śródlądowy. Cała trasa miała składać się pierwotnie z dwóch części – Kanału Windawskiego i właśnie Augustowskiego. Obecnie Kanał służy przewozom pasażerskich, a z jego usług korzysta w ciągu roku około 100 tys. przyjezdnych. Jednym ze środków transportu są katamarany, kursujące w stronę Doliny Rospudy, Swobody czy Gorczycy. Często wybierany jest także tzw. szlaki papieski, który to zatrzymuje się w Sanktuarium Maryjnym nad jeziorem Studzienniczym. Jeden z katamaranów został przerobiony na łódź plemienia Jaćwingów, a w czasie przejażdżki dowiadujemy się o ich zwyczajach i historii. Na pokładzie katamaranów organizowane są rożnego typu imprezy, jak wieczory panieńskie czy kawalerskie. Podróże umożliwiają podziwianie wyjątkowych widoków, jakie oferuje nam pojezierze mazurskie. Każda z łodzi w pełni jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Dzieci do ósmego roku życia wchodzą na pokład za darmo.

Informacje dodatkowe

W domku letniskowym nie zabrakło dostępu do internetu. Nie będą nudzić się dzieci, dla których przygotowano specjalny plac zabaw wyposażony w zjeżdżalnię, trampolinę, huśtawkę i piaskownicę. W cenie wynajmu mamy już miejsce parkingowe, co jest ważną informacją dla zmotoryzowanych.