Usługi Hotelowo-Gastronomiczne Bpis

Adres:

Adres: ul. Wczasowa 1 16-300 Augustów

GPS: 53.85422742416075, 22.965181238797413

Telefon: 876430502, 502536021

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Usługi Hotelowo-Gastronomiczne Bpis mieszczą się niecałe 2 km od centrum ”najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. Położenie w sosnowym lesie, tuż nad brzegiem jeziora Necko, zapewnia miły wypoczynek dla każdego.

Usługi Hotelowo-Gastronomiczne Bpis – Oferta

Ofertę stanowią pokoje w budynku hotelowym i domki campingowe. Izby w hotelu dzielą się na dwu i czteroosobowe, a za ich wynajem zapłacimy już 100 zł. Murowane domki posiadają pełny węzeł sanitarny i zaplecze kuchenne. Jeden nocleg wiąże się z wydatkiem od 200 do 240 zł, co uzależnione jest od pory roku. Teren zajmuje w sumie powierzchnię około 3 ha, będąc całkowicie ogrodzony i oświetlony. Dzięki pomostowi i strzeżonej piaszczystej plaży, na pewno spędzimy wiele czasu na wodnych szaleństwach.

Atrakcje

Będąc w Augustowie nie można nie zauważyć floty kolorowych statków oraz historycznej ”Jaćwieży”. Port położony w centrum miasta nad brzegiem rzeki Netty stanowi idealne miejsce do rozpoczęcia zwiedzania okolicy. Ceny rejsów zaczynają się już od 30 zł/osobę. Podczas wycieczki statkiem Jaćwież turyści przeniosą się w czasy panowania Jaćwingów, poznając ich historię, ubiory i zwyczaje. Dwukilometrowy rejs w głąb Doliny Rospudy z pewnością ukaże unikatową piękność natury. Ukształtowanie terenu, obecność polodowcowych jezior rynnowych, naturalnych torfowisk, urzekających lasów, rzadkich gatunków roślin i zwierząt sprawia, że Dolina jest bardzo atrakcyjnym wodnym szlakiem, znakomicie nadającym się na eskapady. Oferta kierowana jest głównie do pedagogów, którzy poszukują ciekawych miejsc do pokazania swym uczniom. Statki są w pełni przystosowane do przewożenia grup osób., w tym także osób niepełnosprawnych. Posiadają wszelkie certyfikaty i zezwolenia, aby zapewnić bezpieczną podróż. Na pokładach znajdują się zestawy ratunkowe, zaś doświadczona załoga zawsze służy cennymi poradami.

Informacje dodatkowe

Goście bez problemu mogą opłacić nocleg za pomocą karty kredytowej. Na zmotoryzowanych czeka parking, który jest już wliczony w cenę wynajmu. Dzieci odnajdą się na placu zabaw gdzie spędzą wiele beztroskich chwil. Obiekt wyposażony jest w bar gdzie to można przeczekać nieciekawą pogodę. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które postanowiliśmy wziąć ze sobą w podróż.