Farma Zdrowia i Urody

Adres:

Adres: Tartak 9a, 16-402 Suwałki 4

GPS: 54.088860674595, 23.087606876943

Telefon: (087) 563-70-33, 510 40 33 77

Email: [email protected]

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Farma Zdrowia i Urody zlokalizowana jest w miejscowości Tartak nieopodal jeziora Wigry. Od Suwałk dzieli przyjezdnych jedynie 10 km. Położenie na obszarze parku narodowego stwarza idealne warunki do wypoczynku w ciszy i spokoju.

Farma Zdrowia i Urody – Oferta

Do dyspozycji gości są dwa domy wypoczynkowe. Cały teren ogrodzono, co gwarantuje bezpieczeństwo przyjezdnych. Wypoczynek zapewniają ławeczki i duże tereny zieleni. Na miejscu wypożyczymy sprzęt do rekreacji wodnej – łodzie wiosłowe i kajaki. Cały obiekt posiada dostęp do bezprzewodowego internetu. W pierwszym budynku mieści się sala konferencyjno-jadalna oraz salon spa. Na piętrze znajdziemy miejsca noclegowe w trzech pokojach. Każdą izbę wyposażono w łazienkę z kabiną prysznicową. W drugim budynku na parterze zagospodarowano wspólny aneks kuchenny, podręczny magazynek, a także pokój sypialniany z łazienką. Na piętrze natomiast ulokowano dwie rodzinne sypialnie. Na zewnątrz istnieje możliwość rozbicia namiotów.

Farma Zdrowia i Urody organizuje różnego typu imprezy okolicznościowe, jak bankiety czy urodziny. Na świeżym powietrzu odbywają się również biesiady przy ognisku, w czasie których skosztujemy dań kuchni regionalnej. Potrawy podawane są w gliniakach, na deskach i kopańkach. Do dyspozycji gości oddano wiatę na 50, a także salę mieszczącą do 30 gości.

Obiekt oferuje liczne zabiegi normalizujące, nawilżająco-kojące, ujędrniające i regenerujący na przebarwienia i blizny.Ceny zabiegów wahają się od 10 do 250 zł.

W cenę pokoju wliczony jest parking, korzystanie z łodzi wiosłowej i materaca Bremer, zapewniającego ogólną regenerację organizmu. Zakwaterowanie zaczyna się o godz. 15 00, a kończy w dniu odjazdu.

Atrakcje

Wigierski Park Narodowy powstał na początku 1989 r. Mieści się on na skraju Puszczy Augustowskiej, chroniąc kompleks jezior, wiele gatunków ptaków, ryb i ssaków. Najcenniejszymi elementami Parku są akweny wodne – największe jezioro Wigry i najdłuższa rzeka, często używana jako szlak kajakowy – Czarna Hańcza. W lasach dominują drzewa iglaste – charakterystyczne dla Puszczy Augustowskiej sosny i świerki. Znaczną powierzchnię Wigierskiego Parku Narodowego zajmują również torfowiska.Znaczną powierzchnię Wigierskiego Parku Narodowego zajmują również torfowiska.Najbardziej charakterystycznym zwierzęciem i symbolem Parku jest bóbr, zasiedlający brzegi rzek i jezior.