Gościnna Kamienica

Adres:

Adres: ul. Sienkiewicza 24, 15-090 Białystok

GPS: 53.13423862102671, 23.16231822752195

Telefon: (85) 831 15 55, 535 971 911

Email:

Strona internetowa: http://goscinnakamienica.com.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Gościnna Kamienica położona jest w centrum Białegostoku. Pobyt gwarantuje nam dostęp do wszelkich rozrywek, jakie oferuje miasto.Stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących wypoczynku, jak i tych ciągle podróżujących.

Gościnna Kamienica – Oferta

Baza noclegowa to w sumie 43 pokoje. Do wyboru mamy izby jedno, dwu i trzyosobowe w typie standard, komfort i deluxe. Pokoje standard, dzięki odpowiedniej aranżacji wnętrz, zapewniają domową atmosferę. Składają się one z sypialni oraz łazienki z kabiną prysznicową.Odnajdziemy tam też m.in. duże lustro, biurko do pracy, telewizor, szafę, minibar czy suszarkę do włosów. Pokoje komfort posiadają wyjście na balkon.Eleganckie meble stwarzają idealne warunki do pracy i relaksu. Oprócz wyposażenia typowego dla pokoju standard, zawiera zestaw do parzenia kawy/herbaty. Istnieje ponadto możliwość wstawienia łóżka dostawnego. Izby deluxe to przytulne, nastrojowe pomieszczenia z jednym dużym lub dwoma mniejszymi łóżkami.

Hotel na pierwszym piętrze posiada salę konferencyjną, która daje możliwość organizacji szkoleń, seminariów, prezentacji czy też innych spotkań typowo biznesowych. Pomieści ona maksymalnie 60 osób.Uczestnicy takich imprez otrzymują zniżki na usługi noclegowe w wysokości 10% od cen klientów indywidualnych. Salę wyposażono w wysokiej jakości profesjonalny sprzęt (rzutni, projektor, ekran, tv, flipchart, dvd, nagłośnienie). W dodatku klienci mają zapewnianą obsługę techniczną.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, a kończy o 12 00 w dniu odjazdu. Na klientów zmotoryzowanych czeka bezpłatny monitorowany parking. Cały obiekt gwarantuje dostęp do nieograniczonego limitami internetu. Transakcji możemy dokonywać za pośrednictwem karty kredytowej, więc nie musimy martwić się o brak gotówki. Na terenie hotelu mile widziane są zwierzęta, jakie towarzyszą nam w podróży.

Atrakcje w okolicy

Najstarszą murowaną budowlą w Białymstoku jest tzw. biały kościółek, który to przylega katedry neogotyckiej. Został on ufundowany przez Piotra Wiesiołowskiego, zaś wyposażenie zakupiono dzięki Janowi Klemensowi Branickiemu. Ściany kościoła pokryte są polichromią, a prowadzą do niego masywne okute drzwi. Nad ołtarzem głównym wisi obraz Wniebowzięcia Maryi Panny. Świątynia stanowiła niegdyś również rodzinne mauzoleum, o czym świadczy urna z sercem Jana Klemensa Branickiego.