Hotel Gołębiewski

Adres:

Adres: ul. Pałacowa 7, 15-064 Białystok

GPS: 53.1321374622, 23.170540779684

Telefon: 85 678 25 00, 503 011 800

Email: e-mail: [email protected]

Strona internetowa: http://www.golebiewski.pl/bialystok#home

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Gołębiewski znajduje się w centrum Białegostoku, dzięki czemu przyjezdni mają dostęp do wielu atrakcji, jakie oferuje miasto. Nieopodal zlokalizowany jest barokowy Pałaca Branickich i Teatr Dramatyczny.

Hotel Gołębiewski – Oferta

Baza noclegowa składa się z 218 pokoi. Przeważają dwuosobowe izby typu deluxe z oddzielnymi łóżkami. Wiele z nich wyposażono w dostawkę, w postaci rozkładanej sofy. Każdy pokój standard i deluxe posiada łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor, telefon i ręcznie sterowaną klimatyzację. Nie zapomniano o dostępie do bezprzewodowego internetu. W ofercie odnajdziemy też dwa pokoje typu studio. W jednym z nich znajduje się łóżko małżeńskie, w drugim zaś dwa oddzielne łóżka. Istnieje ponadto możliwość wynajęcia apartamentu, podzielonego na dwie części. W części sypialnej odnajdziemy komfortowe łóżko małżeńskie, w części dziennej z kolei – stolik, fotele i kanapę. Łazienki posiadają wannę, kabinę prysznicową z funkcją sauny oraz toaletę.W apartamentach deluxe zagospodarowano aneks kuchenny z zestawem do parzenia kawy/herbaty.

Goście z pewnością skorzystają z atrakcji Parku Wodnego Tropikana. Składa się on z basenu rekreacyjnego, sportowego, dwóch torów zjeżdżalni, brodzika dla najmłodszych, trzech saun i wanny jacuzzi.

Hotel posiada dwie restauracje – zieloną i czerwoną. W Zielonej na przyjezdnych czekają zarówno dania kuchni polskiej, jak i europejskiej serwowane przez mistrzów kuchni. Posiłkom w weekendy towarzyszą występy muzyczne. Restauracja czerwona zlokalizowana jest na pierwszym piętrze, stanowiąc doskonałe miejsce na organizację imprez okolicznościowych. Ugości ona do 250 osób.

Obiekt specjalizuje się również w obsłudze klientów biznesowych. 9 wielofunkcyjnych sal gwarantują udane konferencje czy szkolenia. Największa z nich – kongresowa – pomieści 750 osób. Wszystkie wyposażono w profesjonalne nagłośnienie, klimatyzację i sprzęt audiowizualny.

Informacje dodatkowe

Na klientów zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking, który pomieści maksymalnie 250 aut. Obiekt zawiera udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi, w postaci łóżeczka i wanienki. Wózek zostawi zaś w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu. Dwa pokoje dwuosobowe dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na życzenie klientów zapewnia się dodatkowe kołdry i poduszki.