Hotel nad Nettą

Adres:

Adres: ul. Portowa 3 16-300 Augustów

GPS: 53.844742450574, 22.992408270948

Telefon: (87) 644-61-54

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.nad-netta.pl/o_nas.html

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel nad Nettą oddalony jest niecały kilometr od centrum Augustowa. Jako że sąsiaduje on z Portem Żeglugi Augustowskiej, każdy z gości może skorzystać z wycieczek statkami białej floty, podczas których mają możliwość zetknięcia się z naturalną fauną i florą. Rzeka Netta,skanalizowana na odcinku 11 km, stanowi połączenie dorzeczy Wisły i Niemna.

Hotel nad Nettą – Oferta

Baza hotelowa to w sumie 60 miejsc pokojowych. Turyści maja do wyboru pokoje jedno, dwu i trzy-osobowe w standardzie, standardzie plus, a także apartamenty. Lokale ”Standard Plus” posiadają większy metraż, a także, co ważne dla estetyków, widok na rzekę Nettę. Wyposażono je dodatkowo w klimatyzację i zestaw herbaciany. Hotel zadbał też o specjalne pokoje dostosowane w całości pod potrzeby osób niepełnosprawnych. Za najtańszy pokój jednoosobowy zapłacić trzeba 150 zł. Najdroższa opcja (apartament) sprawi, że nasze portfele będą lżejsze o kwotę 300 zł. Hotel oferuje salę na 100 osób służącą różnego typu spotkania biznesowe (konferencje, sympozja,szkolenia). Dla ich obsługi udostępniany jest wysokiej klasy sprzęt audiowizualny wraz z nagłośnieniem o dużej mocy. Oczywiście sala może służyć innym imprezom rodzinnym i towarzyskim ( wesela, komunie, studniówki)

Atrakcje

Klienci hotelu mogą odprężyć się dzięki licznym udogodnieniom. Jednym z ulubionych miejsc turystów jest taras z widokiem na rzekę. Latem odpoczywają w ogrodzie, gdzie to znajduje się zadaszone miejsce na ognisko i grilla, a także plac zabaw dla dzieci ( huśtawka, zjeżdżalnia, trampolina). Obiekt dysponuje też przystanią, na której można zacumować łodzie. W godzinach od 11 do 22 chętnie korzysta się z sali gier, gdzie czekają na nas piłkarzyki, bilard i tenis stołowy. Hotel przykłada szczególną uwagę o podniebienia gości, oferując urozmaicone dania, które zasmakują każdemu. W sezonie letnim restauracja obejmuje również taras znajdujący się przy basenie wodnym. Konsumując można jednocześnie spoglądać na przepływające łodzie i statki Żeglugi Augustowskiej

Informacje dodatkowe

Hotel pomaga w organizacji wyjazdów zagranicznych, choćby do litewskich Druskiennik. Owe uzdrowisko o wyjątkowych walorach leczniczych i wypoczynkowych, położone jest na wysokim brzegu Niemna. Oprócz łagodnego klimatu, źródlanej wody czy leczniczej borowiny słynie z nowoczesnego Aquaparku.

&nbsp

Hotel Amadeus

Adres:

Adres: ul. Przykoszarowa 16, 18-400 Łomża

GPS: 53.16100835659787, 22.05979864815606

Telefon: (86) 218-11-42

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.amadeus-restauracja.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Amadeus położony jest przy jednej z głównej arterii komunikacyjnych Łomży, a zarazem w bezpośredniej bliskości od centrum miasta.

Hotel Amadeus – Oferta

Bazę noclegową stanowią pokoje dwu, trzy, czteroosobowe oraz apartament. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor i telefon. Nie zabrakło też dostępu do bezprzewodowego internetu.Na terenie hotelu organizowane są konferencje i szkolenia. Do dyspozycji goście mają niezbędne narzędzia, a w tym ekran i nagłośnienie. W trakcie szkolenia serwuje się kawę z ciastkiem bądź też kanapko. W klimatycznej restauracji urządzonej w stylu staropolskim przygotowywane są śniadania, lunche i kolacje biznesowe.Zakwaterowanie zaczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 14 00, a kończy o 10 00 w dniu odjazdu. Na gości zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking.

Ciekawostki, atrakcje

Najcenniejszym zabytkiem Łomży jest katedra, która została ufundowana przez książąt mazowieckich w XVI w. Miasto stało wówczas w jednym rzędzie z najzacniejszymi ośrodkami województwa mazowieckiego – Warszawą i Płockiem. Kościół, niemal cudem ocalony z pożogi wojennej, jest dla łomżan obiektem o wielkiej duchowej wartości, a dla turystów i historyków architektury – rzadkim i cennym przykładem gotyku w regionie. Centrum miasta w okresie jego świetności był Stary Rynek. Dziś plac niepełni już roli handlowej, ale w XIX-wiecznym ratuszu wciąż urzędują władze miejskie. Rynek i sąsiadujące z nim uliczki to doskonałe miejsce na spacer, tym bardziej że brak tu stresującego wielkomiejskiego pośpiechu.Przechadzce towarzyszy świadomość, że stąpa się po śladach wielu historycznych i znanych postaci – począwszy od św. Brunona z Kwerfurtu, przez Annę Jagielonkę i Hankę Bielicką, a skończywszy na Janie Pawle II.

Łomża ma też inne warte wspomnienia obiekty sakralne. XVIII stulecie pamięta kościół i klasztor kapucynów, XIX – klasztor Benedyktynek, zbudowany w czasach, gdy ciężko doświadczone miasto zyskało szansę rozwoju jako stolica guberni. Z tego okresu pochodzi też większość zabytkowych kamienic.Te najlepiej zachowane zdobią ulicę Dworną, a do najbardziej reprezentatywnych należą siedziby Sądu Okręgowego i Banku Gospodarki Żywnościowej. Jeszcze jedną pamiątką epoki gubernialnej jest dawna cerkiew prawosławna, czyli współczesny kościół Wniebowzięcia Maryi Panny.

&nbsp

Hotel Białowieski Conference, Wellness & SPA

Adres:

Adres: Waszkiewicza 218 B, 17-230 Białowieża

GPS: 52.69725043272314, 23.87781380675733

Telefon: 85 681 20 22

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.hotel.bialowieza.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Białowieski Conference, Wellness &amp SPA mieści się na skraju Puszczy Białowieskiej. Od Białegostoku dzieli przyjezdnych 90 km.

Hotel Białowieski Conference, Wellness &amp SPA – Oferta

Na bazę noclegową składa się ponad 86 wygodnych pokoi. Maksymalnie jednorazowo może pomieścić do 200 osób. Obiekt dzieli się na 3 części. Eleganckie pokoje i apartamenty ulokowane są w nowo wybudowanej części Komfort &amp Business, prezentując standard hotelu czterogwiazdkowego. 62 pokoje prezentują poziom obiektu o jedną gwiazdkę niżej. Hotelowa restauracja specjalizuje się w kuchni kresowej. Serwuje kiszkę ziemniaczaną, pierogi czy kartacze. Obiekt może pochwalić się największym kompleksem saun i łaźni parowych w okolicy.

Atrakcje w okolicy

 • Rezerwat pokazowy żubra
 • Szlak dębów królewskich
 • Park miniatur zabytków Podlasia
 • Kolejka Białowieski Express
 • Muzeum Przyrodniczo – Leśne
 • Skansen
 • Miejsce Mocy

&nbsp

Zajazd Polonia

Adres:

Adres: Augustów, ul. Mazurska 4

GPS: 53.838740701798, 22.971343517565

Telefon: 876442244, 876432867

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.augustownocleg.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Zajazd Polonia znajduje się niecały kilometr od ścisłego centrum Augustowa – najważniejszego ośrodka wypoczynkowego w tej części Polski. Dzięki nietypowej lokalizacji na skrzyżowaniu tras, prowadzących na Litwę, Łotwę, Estonię oraz dalej do krajów skandynawskich, obiekt stanowi doskonałe miejsce do zatrzymania się przed dalszą podróżą.

Zajazd Polonia – Oferta

Na klientów czeka 58 miejsc noclegowych. Każdy pokój, z możliwością dostawki (opcja za dopłatą), zawiera łazienkę z pełnym zapleczem sanitarnym. Dla gości z grubszym portfelem, oferuje ponadto apartamenty z mini spa. Najtańszy pokój wynajmiemy już od 95 zł. Apartament dwuosobowy to już koszt trzykrotnie większy (290 zł). Na bazę składa się ponadto klimatyzowana restauracja z barem na około 60 osób, czynna codziennie od 7 do 23. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego, zestawy obiadowe oraz szeroki asortyment polskich i regionalnych dań, to główny atut tamtejszej kuchni. Możemy skosztować takich smakołyków jak farszynki, kiszka ziemniaczana czy ozorki wieprzowe.

Atrakcje

Okolica, w której zlokalizowany jest zajazd zapewnia całą masę atrakcji turystycznych. Piękne widoki i wyjątkowe miejsca znajdujące się w pobliżu są doskonałą okazją do gromadzenia nowych wspomnień. Jednym z ulubionych miejsc zwiedzających jest wyłożony brukową kostką bulwar. To dobre miejsce na spacer, ale też świetny sposób poznania uroków miasta. Wiedzie on malowniczą trasą poprowadzoną wzdłuż rzeki Netty, która tworzy tu część Kanału Augustowskiego. Z bulwaru możemy dojść na miejską plażę. Tam też zaczynają swoje kursy statki wycieczkowe. Plaża posiada piękne molo, wypożyczalnie sprzętu wodnego i wyciąg dla narciarzy wodnych. Przez bulwar prowadzi również ścieżka rowerowa, co jest dobrą informacją dla wszystkich aktywnych. Za mostem w Augustowie Bulwar Narodów Unii Europejskiej przechodzi w Bulwar Związku Nauczycielstwa Polskiego. Przy moście cumuje często statek wycieczkowy ”Jaćwież”, należący do Żeglugi Augustowskiej. Podczas rejsu, każdy pozna historię Jaćwingów i dowie się, jak żyli tu w dawnych czasach, kiedy Rospuda była jeszcze całkiem dzikim terenem.

Informacje dodatkowe

Obiekt posiada zamykany parking dla samochodów i motocykli. Dla gości bezpłatnie udostępniany jest internet bezprzewodowy (hotspot).

Labirynt

Adres:

Adres: ul.Sikorskiego 345 18-400, Łomża Polska

GPS: 53.16105613048338, 22.059669686056623

Telefon: 48 86 216 29 60

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.labirynt-lomza.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kompleks hotelowy Labirynt powstał w miejscu legendarnego hotelu ”Załom” i zlokalizowany jest w centrum Łomży. Dzięki temu mamy łatwy dostęp do wielu atrakcji miasta.

Labirynt – Oferta

Do dyspozycji gości oddaje 55 miejsc noclegowych w 21 komfortowych pokojach i apartamentach. Każda z izb posiada osobną łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor, telefon i bezpłatny dostęp do internetu. Za najtańszy pokój zapłacimy 100 zł, za najdroższy 250 zł. W cenę wlicza się śniadanie i bezpłatny monitorowany parking. Hotel dzięki dwóm salom bankietowym umożliwia organizację wielu typów imprez. Na cele szkoleniowe czy konferencje udostępnia się wszelkie niezbędne sprzęty, w tym nagłośnienie i rzutnik. Obiekt posiada własną kręgielnię z automatycznym naliczaniem punktów dzięki czemu miło spędzimy czas w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Jest to jedyna taka atrakcja w okolicy. Domową ciepłą atmosferę zapewnia karczma, serwująca dania oparte na tradycyjnych recepturach.

Atrakcje i ciekawostki

Nieopodal Łomży malowniczy krajobraz tworzy wijąca się rzeka Narew. Tereny objęte są ochroną parku krajobrazowego. Zakola rzeki możemy podziwiać z dogodnego punktu obserwacyjnego, stworzonego w Siemieniu Nadrzecznym. Powstała wieża widokowa, plac zabaw dla dzieci, siłownia na świeżym powietrzu, a także tablica z ą okolicy. Na południowej krawędzi Narwii odnajdziemy Górę Królowej Bony – grodzisko w tzw. Starej Łomży. Należy one do jednego z największych tego typu na Mazowszu. Całość obiektu zajmuje powierzchnie ponad 2 ha, a najłatwiej dostać się tam od strony południowej. Grodzisko podlega ochronie konserwatorskiej na podstawie rejestru zabytków. Po drugiej stronie rzeki w Drozdowie warto odwiedzić Muzeum Przyrodnicze.Powstało one w 1984 r. stawiając sobie za cel badanie przyrody Polski północno-wschodniej, a zwłaszcza Ziemi Łomżyńskiej.Szczególne miejsce w jego działalności zajmuje gromadzenie pamiątek po rodzinie Lutosławskich. Muzeum mieści się bowiem w dawnej siedzibie rodu, z której wywodzi się słynny kompozytor Witold Lutosławski. W ofercie odnajdziemy zwiedzanie z przewodnikiem czy też specjalne zajęcia oświatowe dla dzieci i młodzieży z zakresu nauk historycznych lub przyrodniczych. Istnieje możliwość skorzystania z muzealnej biblioteki.

Hotel Żubrówka

Adres:

Adres: Olgi Gabiec 6, 17-230 Białowieża

GPS: 52.69898136681566, 23.843902388651713

Telefon: 85 68 29 400

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.hotel-zubrowka.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Żubrówka znajduje się w centrum Białowieży. Dzięki położeniu w Puszczy, każdy gość odnajdzie odpoczynek w ciszy i spokoju. &nbsp

Hotel Żubrówka – Oferta

Bazę noclegową stanowi w sumie 110 pokoi. Jednorazowo obiekt przyjmie do 250 gości. Do dyspozycji gości są pokoje jedno, dwuosobowe oraz luksusowe apartamenty. Standardowe izby wyposażono w telefon, telewizor, minibar, suszarkę do włosów czy elektroniczny system do otwierania drzwi i włączania oświetlenia. W apartamentach odnajdziemy z kolei kominek, bar, balkon z widokiem na Puszczę Białowieską, przestrzenną sypialnię oraz salon. Niezapomniane chwile relaksu zapewni centrum spa. W skład hotelowego kompleksu basenowego wchodzi jacuzzi, sauna, basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci czy też przeciwfala. Obiekt zapewnia profesjonalną obsługę konferencji i innych spotkań biznesowych. Dużą popularnością cieszą się też organizowane na ekskluzywnej sali wesela. Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni regionalnej.

Atrakcje

 • Rezerwat pokazowy żubra
 • Szlak dębów królewskich
 • Park miniatur zabytków Podlasia
 • Kolejka Białowieski Express
 • Muzeum Przyrodniczo – Leśne
 • Skansen
 • Miejsce Mocy

Hotelik Karmel

Adres:

Adres: ul. Zarzecze 5 16-300 Augustów

GPS: 53.8497044513143, 22.98419456282079

Telefon: (87) 643-57-62, 604459461

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.karmel.augustow.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotelik Karmel jest nowym ośrodkiem na Ziemi Augustowskiej, oddalonym niecałe pół kilometra od centrum miasta. Lokalizacja tuż przy jeziorze Necko pozwala z okien kawiarni hotelowej podziwiać piękno rzeki Netty, na której latem odbywają się liczne imprezy kulturalne.

Hotelik Karmel – Oferta

Kompleks składa się z 4 budynków, w tym domku myśliwskiego i letniskowego.Optymalnym rozwiązaniem wydaje się wynajem pokoi w głównym budynku, w której odnajdziemy recepcję i restaurację. Za dobę zapłacimy 75 zł. Jeśli lubimy kameralne warunki czekają na nas domki letniskowe. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Domek myśliwski z kolei służy głównie spotkaniom integracyjnym. Fani zasypiania ”pod chmurką” z pewnością skorzystają z pola namiotowego. Hotel prowadzi usługi gastronomiczne, a goście mogą delektować się posiłkami na tratwie piwnej. Przez okrągły rok hotel udostępnia też miejsce na uroczystości weselne. Organizatorzy zapewniają piękną, klimatyzowaną salę, która pomieści 70 osób. Specjalnością obiektu są imprezy cykliczne, takie jak bale walentynkowe i zloty morsów. Hotel pośredniczy w załatwieniu formalności przy wycieczkach na Litwę (Wilno, Troki).

Atrakcje

Bliskość akwenów wodnych oznacza możliwość korzystania z prawdziwych dobrodziejstw Augustowa. Dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu są rejsy drewnianymi gondolami. Na pokład jednorazowo są w stanie zabrać 11 osób. Wszystkie wycieczki startują z dwóch sezonowych portów. Pierwszy z nich zlokalizowany jest nad rzeką Nettą, drugi zaś nad jeziorem Necko. Rejsy gondolami porównuje się do podróży oferowanych przez Żeglugę Augustowską. Warto jednak nadmienić, że nie są w stanie obsłużyć dużych grup, ze względu na gabaryty łodzi. Każdy chętny może wynająć gondolę i zorganizować wyprawę według własnych życzeń.

Informacje dodatkowe

Istnieje opcja wykupienia wczasów z siedmiodniowych kursem nurkowania. Wówczas klient otrzymuje zakwaterowanie gratis. Po ukończeniu kursu uzyskuje się stopień płetwonurka międzynarodowej organizacji PADI. Hotel na życzenie udostępnia sprzęty niezbędne do aktywnego wypoczynku. Nic nie stoi na przeszkodzie do wypożyczenia roweru i skorzystania z okolicznych tras. Jeśli ciągnie nas do wody – czekają choćby łodzie, kajaki i rowery wodne.

Hotel MOSiR

Adres:

Adres: ul. Zjazd 18, 18-400 Łomża

GPS: 53.185770898102, 22.086606471275

Telefon: (86) 216-34-27

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.mosir.lomza.pl/?wiad=41

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel MOSiR mieści się przy stadionie miejskim w pobliżu Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwii. Posiada on dobrze rozwiniętą bazę sportowo-wypoczynkową.

Hotel MOSiR – Oferta

Bazę stanowi 27 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu, trzy i czteroosobowych. Każdy pokój posiada TV, łazienkę, a także dostęp do aneksu kuchennego. Za najtańszą izbę jednoosobową musimy zapłacić 55 zł. Na terenie wokół obiektu znajduje się stadion, bieżnia lekkoatletyczna, boiska treningowe oraz pełnowymiarowe korty tenisowe.Na miejscu wypożyczymy też sprzęt do turystyki wodnej.

Na klientów zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking. Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci choćby łóżeczka. Nie musimy martwić się o brak gotówki, gdyż na miejscu dokonany płatności kartą kredytową. Zakwaterowanie zaczyna się o 13 00 w dniu przyjazdu, a kończy przy odjeździe o godz 12 00. W pokojach zapewniany jest dostęp do internetu. Na klientów biznesowych czeka sala konferencyjna.

Atrakcje i ciekawostki

Niewiele miast wielkości Łomży może pochwalić się parkiem krajobrazowym leżącym tuż za ich granicami. Ten łomżyński utworzono w 1994 r., doceniając wyjątkowy charakter przełomowego odcinka doliny Narwi. Teren parku – ponad 7 tys. ha – obejmuje kilkunasto kilometrowy odcinek rzeki. Rozpoczyna się na wysokości wsi Bronowo, gdzie do Narwi wpada prawobrzeżny dopływ – Łojewek, a kończy na obrzeżach Łomży (przy drodze do Piątnicy), gdzie koryto dwukrotnie charakterystycznie załamuje się pod kątem prostym. Tym samym wystarczy krótki spacer ze Starego Rynku, by oglądać piękny widok nadnarwiańskich łąk należących do parku. Tego inne miasta w Polsce mogą Łomży tylko pozazdrościć.

Godłem parku jest czajka, ptak charakterystyczny dla rozległych łąk nadrzecznych.Towarzyszą jej inne gatunki, które dla swego bytowania wymagają otwartych terenów łąkowych, torfowisk, szuwarów i starorzeczy, m.in.rycyk, krwawodziób, bąk, bączek, kropiatka,wodniczka, a z drapieżnych błotniak łąkowy,orlik krzykliwy, puchacz i sowa błotna. Ptaki królują na tym terenie zwłaszcza podczas wczesno wiosennych przelotów. Nad Narwią można wówczas obserwować duże stada gęsi,tokujące bataliony, liczne czajki. Interesujące obserwacje ornitologiczne można prowadzić wręcz z samego miasta. Ptakiem, którego spotka każdy, nawet niezbyt uważny obserwator, jest bocian biały – w każdej podłomżyńskiej wsi natrafimy na kilka jego gniazd usytuowanych na słupach czy dachach budynków.

&nbsp

Hotel Wojciech

Adres:

Adres: ul. Wojciech 8 16-300 Augustów

GPS: 53.86567194588, 23.074541073292

Telefon: (87) 644-72-37, (87) 644-72-38

Email:

Strona internetowa: http://hotelwojciech.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Wojciech oddalony jest od centrum miasta o blisko 7 km. W otoczeniu hotelu odnajdziemy Puszczę Augustowską, a w promieniu 150 m Jezioro Białe oraz Staw Wojciech.

Hotel Wojciech – Oferta

Do dyspozycji gości oddaje się komfortowo wyposażone pokoje jedno, dwu i trzyosobowe, a także apartamenty. Za najtańszy pokój zapłacimy już 180 zł., a by cieszyć się luksusem, należy dołożyć około 450 zł. Hotel ”Wojciech” posiada salą restauracyjną (100 miejsc), salą bankietową (ok. 20 miejsc) oraz taras restauracyjny z cudownym widokiem na jezioro Białe. Sala bankietowa jest świetnym miejscem służącym organizacji kameralnych spotkań biznesowych, kolacji jubileuszowych czy imprez okolicznościowych (np. wesela, obiady weselne, komunie itp.). We wnętrzu hotelu na przyjezdnych czekają liczne atrakcje. Osoby zmęczone wielkomiejską codziennością mogą skorzystać z szerokiej oferty rekreacyjnej. Jednym z nich jest basen. Stanowi doskonale miejsce wypoczynku i to bez względu na porę roku i pogodę. Basen dysponuje trzema rodzajami masażu wodnego (poziomy, pionowy oraz bicze). Największym powodzeniem cieszy się wśród dzieci, które ze względu na małe rozmiary niecki przełamują lęk przed wodą i błyskawicznie uczą się pływać. Dorośli też nie mogą powodów do narzekań, mając do dyspozycji saunę i siłownię. Osoby,które rozsmakowują się w rywalizacji, odnajdą relaks w saloniku bilardowego, w saloniku bilardowym.

Atrakcje

Położenie hotelu pozwala na uprawianie aktywnej turystyki. W odległości 70 m od hotelu znajduje się jezioro Białe, gdzie to goście mogą zaszaleć na wynajmowanym sprzęcie. Łodzie motorowe, skutery wodne, jachty, kajaki, łodzie wędkarskie, rowery wodne dają możliwość spędzenia wielu niezapomnianych godzin na wodzie. W recepcji hotelowej oferuje się gościom pozwolenia wędkarskie do amatorskiego połowu ryb.W najbliższym sąsiedztwie hotelu przebiega międzynarodowy szlak rowerowy R-11 oraz wiele lokalnych tras, którymi zapuszczamy się w głąb Puszczy Augustowskiej. Mamy do wyboru samochód, rower czy kijki nordic walking. Zimą zaś najłatwiej przemieszczać się nartami biegowymi, quadami lub skuterami śnieżnymi.

Informacje dodatkowe

Hotel ”Wojciech” dzięki korzystnej lokalizacji stwarza możliwości organizacji konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych z dodatkowymi atrakcjami. Dodatkowo oferuje eventy indoorowe – wieczory tematyczne, koncerty, dyskoteki lub kabarety.

&nbsp

Hotel Unibus

Adres:

Adres: ul. Widowska 4, 17-100 Bielsk Podlaski

GPS: 52.7749220657881, 23.197455383204556

Telefon: (85) 730-03-03

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.unibus.com.pl/pl/start.aspx

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Unibus mieści się w centrum Bielska Podlaskiego przy drodze krajowej nr 19 (Białystok-Lublin). Miasto leży nad rzeką Białą i stanowi stolicę powiatu.

Hotel Unibus – Oferta

Baza noclegowa pozwala zakwaterować jednorazowo do 118 osób. Do wyboru przyjezdni maja pokoje jedno, dwu i trzyosobowe w typie standard, a także pokój studio oraz apartament. Każdy z nich posiada telewizor lcd z kablówką, bezprzewodowy internet, suszarkę do włosów, ręczniki z jednorazowym zestawem kosmetycznym.Luksusowe warunki zapewnia apartament o łącznej powierzchni 56 m2, w pełni wyposażony w meble i urządzenia AGD. Składa się on z salonu, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Dzięki bogato zaopatrzonej multimedialnej sali konferencyjno – imprezowej o łącznej powierzchni 500 m2 hotel może zorganizować każdą imprezę okolicznościowa. Pomieści ona 500 osób w ustawieniu teatralnym, a 350 przy stołach. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej, lecz w menu odnajdziemy też pozycje typowej kuchni regionalnej. Niemal cały kompleks gastronomiczny objęty jest klimatyzacją.

Kompleks gwarantuje przyjezdnym szereg rozrywek. Czeka na nas choćby sala gier, sala bilardowa, sauna, a nawet gabinet spa. Biesiady odbywają się również w chatce grillowej, która zapewnia doskonałe warunki dla 80 osób. Korzystanie z centrum rekreacji (oprócz zabiegów na ciało) wliczone jest już do ceny pokoju.

Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w postaci łóżeczka dziecięcego, krzesełka do karmienia czy wanienki. Opłatę możemy ponieść za pomocą karty kredytowej. Na terenie hotelu możemy przebywać ze zwierzętami, które zabraliśmy we wspólną podróż. Parking jest w pełni monitorowany, lecz pozostawienie auta wiąże się z kosztem 10 zł za dobę. Dzieci do siedmiu lat przebywają bezpłatnie.

Atrakcje, ciekawostki

Na terenie miejskiego parku, między rzekami Białką i Lubką wznosi się góra zamkowa. Jest to miejsce gdzie na przełomie XII i XIII w. stał znaczący gród. Zbudowano tam zamek goszczący wielu królów Polski, jak Władysława Jagiełłę czy Zygmunt I Starego. Stanowił tez siedzibę władz grodzkich i samorządowych. Obecnie góra jest sztucznie usypiskiem o wysokości siedmiu metrów.

&nbsp

Hotel Amber Bay & Aqua Park

Adres:

Adres: ul. Turystyczna 81, 16-300 Augustów

GPS: 53.858231127269, 23.036303491099

Telefon: (87) 734-13-11, 509-348-007

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.amberbay.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Amber Bay &amp Aqua Park mieści się 4 km od centrum Augustowa w sąsiedztwie jeziora Necko. Wyjątkowe walory klimatyczne miasta w połączeniu z fachową obsługą, zapewniają turystom doskonałe warunki relaksacyjne.

Hotel Amber Bay &amp Aqua Park – Oferta

Turyści mogą wybierać spośród 60 komfortowo wyposażonych pokoi. Łącznie bazę stanowi 160 miejsc noclegowych. Ceny wahają się od 180 do 450 zł. Hotel zadbał o usługi gastronomiczne. Posiada ponad 3 restauracje, a także letni ogródek, umożliwiający biesiadowanie z rytmem natury. Obiekt pełni funkcję parku wodnego. Każdy z gości, bez wyjątku, może skorzystać z basenu o wymiarach 11x7m. W ofercie odnajdziemy też takie pozycje jak jacuzzi, grota solna, sauna fińska czy łaźnia parowa. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi wykonującemu masaże tradycyjne i orientalne, nasze ciała doznają ukojenia.

Atrakcje

Czynny wypoczynek zapewni przystań hotelowa wraz z plażą. Wypożyczalnia sprzętu wodnego pozwoli spełnić każdą wizję. Hotel poleca szczególnie rejsy tzw. szlakiem papieskim, prowadzącym przez takie punkty na ie jak rzeka Netta, jezioro Necko czy Studziennicze. Wszyscy fani motoryzacji muszą skorzystać z toru do wyścigu gokartowych. Drewniany zapewni równą powierzchnię, pozwalając kierującym na wchodzenie w dobrze kontrolowane poślizgi. Jest to doskonała szansa na oswojenie swych dzieci z pracą maszyn. Goście, krótkim spacerem, w ciągu kilku minut znajdują się w sercu tętniącego życiem miasta. Czeka na nich w okresie letnim niezliczona ilość imprez i eventów. Jedna z nich to prestiżowe Mistrzostwa Świata łodzi wytrzymałościowych Necko Endurance . Bolidy rywalizujące w zmaganiach w tych zawodach osiągają prędkości dochodzące do 200 km/h. Zawody mają charakter długodystansowy gdyż ekipy ścigają się przez osiem godzin. Zwycięzcą zostaje ten team, który pokona większą odległość w wyznaczonym czasie.

Informacje dodatkowe

Hotel przez lata wyspecjalizował się w tworzeniu specjalnych propozycji dla konkretnych grup klientów.Odpowiednio zadba on zarówno o zakochanych, jak i biznesmenów, poszukujących kompleksowych rozwiązań. Na terenie hotelu organizowane są ponadto gry i zabawy dla najmłodszych. Do atrakcji zaliczają się zajęcia muzyczne, plastyczne lub projekcje filmowe. Jeśli maluchy preferują harce na świeżym powietrzu – czeka na nich bogato wyposażony plac zabaw. &nbsp

Filin House

Adres:

Adres: ul. Kluka 12, 17-100 Bielsk Podlaski

GPS: 52.76697899710988, 23.16970498929959

Telefon: (85) 730-86-77, 602-746-921

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Filin House mieści się niecałe 2 km od centrum Bielska Podlaskiego. Miasto stanowi stolicę powiatu, którego granice wyznacza dolina Górnej Narwii i Puszcza Białowieska.

Filin House – Oferta

Przyjezdni mają do wyboru pięć pokoi gościnnych jedno i dwuosobowych, o standardzie biznesowym. Odpowiedni wystrój zapewnia domowe, komfortowe warunki. Każdy pokój wyposażono w Tv, ekskluzywne łazienki, wygodne łóżko i biurko do pracy. Dzięki nowoczesnej przestrzennej restauracji możliwa jest organizacja spotkań z klientami biznesowymi. W tym celu do dyspozycji oddaje się takie sprzęty jak faks czy ksero. Skuteczna walka z nudą odbywa się poprzez salę gier i świetlicę.

Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin podróżującymi ze swoimi dziećmi. Zapewniono bowiem łóżeczko, krzesełko do karmienia i wanienkę. Na najmłodszych czeka plac zabaw z piaskownicą, gdzie spędzą niejedną beztroską chwilę. Klienci zmotoryzowani skorzystać mogą z parkingu, który to już jest wliczony w cenę wynajmu. Gościom udostępnia się bezprzewodowy internet. Zakwaterowanie zaczyna się o godz 14 00, a kończy w dniu odjazdu o 12 00.

Atrakcje

Między rzekami Białką i Lubką, na obszarze obecnego parku wznosi się góra zamkowa. Przed laty, na przełomie XII i XIII w. stał tam znaczący gród, stanowiący siedzibę władz grodzkich i samorządowych. Zbudowano jednak przede wszystkim zamek goszczący wielu królów Polski, jak Władysława Jagiełłę czy Zygmunta I Starego. Obecnie góra jest sztucznie usypiskiem o wysokości siedmiu metrów.

Na terenie miasta odnajdziemy liczne budowle sakralne. Jedną z ciekawszych jest bez wątpienia drewniana cerkiew św. Michała Archanioła. Działkę pod jej budowę podarował sam król Zygmunt I Stary, lecz sama cerkiew powstała za pieniądze wiernych. Większa część konstrukcji pochodzi z końca XVIII w. Niektóre fragmenty, w tym też dzwonnicę dobudowano później. Świątynia posiada oprócz głównej wieży, jeszcze trzy mniejsze. Ciekawostką jest fakt, że ikony zdobią cerkiew zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.Ponad wejściem do świątyni zauważymy ikonę jej patrona – św. Michała Archanioła. Na tyłach cerkwi ulokowano baptysterium, a tuż przy niej dom parafialny.Wnętrze obiektu nie jest dostępne dla turystów.

Hostel Augustów

Adres:

Adres: Augustów,ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 2

GPS: 53.85815747189869, 23.005428726858327

Telefon: 876432033

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.hotelaugustow.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hostel Augustów mieści się w odległości około 200 m od jeziora Necko i jeziora Białego, tuż przy urokliwych bulwarach biegnących wzdłuż linii brzegowej do ścisłego centrum miasta. Goście hotelowi, bez potrzeby korzystania z transportu, mogą cieszyć się bliskością plaż i zieleni.

Hostel Augustów – Oferta

Na gości hostelowych czeka łącznie 28 przestronnych pokoi. W ofercie występują w wersji standard lub deluxe. Wszystkie z nich wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Za najtańszy pokój 2-osobowy zapłacimy 90 zł. Hostelowa restauracja serwuje kuchnię tradycyjną oraz regionalną, a jej specjalnością są kartacze. Kameralna sceneria lokalu dobremu nastrojowi i pozwala miło spędzać czas. Hostel dba o klientów biznesowych, oferując im możliwość wynajęcia dwóch sal o wielkości kolejno 60 i 80 m2. Służą one organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań bądź bankietów. W ramach wynajęcia sali szkoleniowej, gościom zapewnia się dostęp do internetu, rzutnik multimedialny oraz specjalistyczne tablice. Bonusową propozycją jest serwis kawowy, jako przerywnik spotkania.

Atrakcje

Będąc w Augustowie, turyści pochłaniają się całkowicie w wodnym w szaleństwie. Jedną z głównych form aktywności jest pierwszy w Polsce w pełni profesjonalny wyciąg dla narciarzy wodnych. Jego długość wynosi 740 m, zaś maksymalna prędkość, jaką można rozwinąć to blisko 60 km/h. Z wyciągu może korzystać jednocześnie 8 osób. Jest to sport, który wymaga sprawności fizycznej,ale za to dostarcza niezapomnianych wrażeń. Za jego otwarcie miasto otrzymało prestiżową nagrodę Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Każdego lata odbywa się tu szereg imprez sportowych. Wodny Slalom Gwiazd z Trójką czy też pełne zabawy i śmiechu skoki do wody na byle czym.

Informacje dodatkowe

Przy hostelu organizuje się liczne obozy czy kolonie. Sprzyja temu sąsiedztwo infrastruktury sportowej ( kompleks boisk Orlik, korty tenisowe, stadion wielofunkcyjny). Na terenie otaczającym budynek jest miejsce na ognisko oraz plac do siatkówki. Obszar ten świetnie nadaje się do porannej rozgrzewki lub na popołudniowy odpoczynek na trawniku. Ważną informacją jest wprowadzenie przez Hotel Augustów programu lojalnościowego.Stali goście po 10 pobytach otrzymują w formie vouchera jeden nocleg ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym całkiem za darmo.

&nbsp

Zajazd Bartnik

Adres:

Adres: ul. Parkowa 8, 17-200 Hajnówka

GPS: 52.735963824831, 23.586326092336

Telefon: (85) 655-06-40

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.hotelbartnik.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Zajazd Bartnik zlokalizowany jest w centrum Hajnówki. W sąsiedztwie odnajdziemy park miejski, sklep spożywczy czy dworzec pks. Obiekt w 2012 r. przeszedł kapitalny remont, dzięki czemu spełnia wszystkie standardy.

Zajazd Bartnik – Oferta

Baza noclegowa pozwala na zakwaterowanie 64 gości w 32 pokojach. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę i kabinę prysznicową. Za nocleg w pokoju jednoosobowym zapłacimy już 100 zł, w dwuosobowym 120 zł. Ceny uzależnione są od sezonu. Hotelowa restauracja specjalizuje się w kuchni regionalnej i myśliwskiej. W zajeździe można wykupić spływy kajakowe po rzece Narewka. Wyprawy odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry.Recepcja służy pomocą przez całą dobę. Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, kończy w dniu odjazdu o 12 00. Obiekt dysponuje kortem tenisowym, co jest świetną informacją dla osób ceniących aktywny wypoczynek. Na zewnątrz wydzielono miejsce na ognisko.

Atrakcje, ciekawostki

Białowieski Park Narodowy jest najstarszym parkiem narodowym w Polsce. Został utworzony w 1932 r., ale jego początki sięgają roku 1921, kiedy to powstał „Rezerwat”. W 1947 r. podniesiono go do rangi parku narodowego. Zajmuje on powierzchnię 10 517 ha, z czego 5 726 ha podlega ścisłej ochronie. Siedziba parku zlokalizowana jest, w Białowieży a dokładniej w Parku Pałacowym. Ikoną parku i puszczy jest żubr, który znajduje się w jego emblemacie. Ze względu na swoją unikatowość przyrodniczą, Białowieski Park Narodowy został wyróżniony przez wpisanie go w 1977 r. na listę rezerwatów biosfery M&amp B, a od 1979 r. figuruje na liście światowego Dziedzictwa Ludzkości (UNESCO). W 1997 r. otrzymał również, jako pierwszy w Polsce Dyplom Europy. Niewątpliwie najcenniejszym obiektem przyrodniczym parku jest Obszar Ochrony Ścisłej. Zawiera on fragment nizinnego lasu naturalnego o cechach lasu pierwotnego. Udostępnia się go do badań naukowych oraz w niewielkim stopniu w celach edukacyjnych i zwiedzania (trasa o długości 7 km – tylko z przewodnikiem). Obecnie park składa się z trzech jednostek administracyjnych Obrębu Ochronnego Sierchanowo (wraz z Parkiem Pałacowym), Obrębu Ochronnego Hwoźna oraz Ośrodka Hodowli Żubrów (z trzema rezerwatami hodowlanymi i Rezerwatem Pokazowym Żubrów).

Usługi Hotelowo-Gastronomiczne Bpis

Adres:

Adres: ul. Wczasowa 1 16-300 Augustów

GPS: 53.85422742416075, 22.965181238797413

Telefon: 876430502, 502536021

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Usługi Hotelowo-Gastronomiczne Bpis mieszczą się niecałe 2 km od centrum ”najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. Położenie w sosnowym lesie, tuż nad brzegiem jeziora Necko, zapewnia miły wypoczynek dla każdego.

Usługi Hotelowo-Gastronomiczne Bpis – Oferta

Ofertę stanowią pokoje w budynku hotelowym i domki campingowe. Izby w hotelu dzielą się na dwu i czteroosobowe, a za ich wynajem zapłacimy już 100 zł. Murowane domki posiadają pełny węzeł sanitarny i zaplecze kuchenne. Jeden nocleg wiąże się z wydatkiem od 200 do 240 zł, co uzależnione jest od pory roku. Teren zajmuje w sumie powierzchnię około 3 ha, będąc całkowicie ogrodzony i oświetlony. Dzięki pomostowi i strzeżonej piaszczystej plaży, na pewno spędzimy wiele czasu na wodnych szaleństwach.

Atrakcje

Będąc w Augustowie nie można nie zauważyć floty kolorowych statków oraz historycznej ”Jaćwieży”. Port położony w centrum miasta nad brzegiem rzeki Netty stanowi idealne miejsce do rozpoczęcia zwiedzania okolicy. Ceny rejsów zaczynają się już od 30 zł/osobę. Podczas wycieczki statkiem Jaćwież turyści przeniosą się w czasy panowania Jaćwingów, poznając ich historię, ubiory i zwyczaje. Dwukilometrowy rejs w głąb Doliny Rospudy z pewnością ukaże unikatową piękność natury. Ukształtowanie terenu, obecność polodowcowych jezior rynnowych, naturalnych torfowisk, urzekających lasów, rzadkich gatunków roślin i zwierząt sprawia, że Dolina jest bardzo atrakcyjnym wodnym szlakiem, znakomicie nadającym się na eskapady. Oferta kierowana jest głównie do pedagogów, którzy poszukują ciekawych miejsc do pokazania swym uczniom. Statki są w pełni przystosowane do przewożenia grup osób., w tym także osób niepełnosprawnych. Posiadają wszelkie certyfikaty i zezwolenia, aby zapewnić bezpieczną podróż. Na pokładach znajdują się zestawy ratunkowe, zaś doświadczona załoga zawsze służy cennymi poradami.

Informacje dodatkowe

Goście bez problemu mogą opłacić nocleg za pomocą karty kredytowej. Na zmotoryzowanych czeka parking, który jest już wliczony w cenę wynajmu. Dzieci odnajdą się na placu zabaw gdzie spędzą wiele beztroskich chwil. Obiekt wyposażony jest w bar gdzie to można przeczekać nieciekawą pogodę. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które postanowiliśmy wziąć ze sobą w podróż.

Hotel Logos

Adres:

Adres: http://www.logos-hotel.pl/

GPS: 54.104900673827, 22.928766457771

Telefon: 87 566 69 00

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.logos-hotel.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Logos zlokalizowany jest w centrum Suwałk przy głównej zabytkowej ulicy. Swoim gościom zapewnia pobyt w komfortowych warunkach, a także wiele dodatkowych atrakcji. Dużym atutem jest bliskość do dworca pkp i pks.

Hotel Logos – Oferta

Bazę stanowi ponad 66 miejsc noclegowych w pokojach typu standard i studio. Pokoje standard to 6 pokoi z pojedynczym łóżkiem, 16 pokoi z dwoma osobnymi łóżkami, 4 pokoje trzyosobowe oraz 3 pokoje czteroosobowe. Na ich wyposażenie składa się telewizor, radio, telefon, biurko, łazienka z prysznicem czy lusterko do makijażu.Zastaniemy również naturalne kosmetyki i butelkę wody mineralnej. Dodatkowo w pokojach jednoosobowych odnajdziemy suszarkę do włosów, zaś w czteroosobowych lodówkę oraz łóżko jako dostawkę. Jeszcze więcej udogodnień znajduje się w dwóch dwupokojowych studiach z oddzielną sypialnią.

Specjalnością hotelowej restauracji są dania tradycyjnej kuchni regionalnej (kołduny w rosole czy bliny podlaskie).Jakość potraw została doceniona i uhonorowana wpisem do Złotej Księgi Gastronomii Polskiej. W godzinach od 7 00 do 10 00 serwuje się śniadania, zaś od 14 00 do 16 30 wydawane są rodzinne obiady. Restauracja ponadto oferuje usługę przygotowania dań na wynos.

Hotel posiada dwie klimatyzowane sale, które połączone są wyjściem na taras letni. Dzięki temu z powodzeniem organizuje różnego typu imprezy okolicznościowe, na czele z weselami. Bez trudu również obsługuje szkolenia czy konferencje. Większa sala w układzie kinowym pomieści 80 osób, mniejsza zaś 30. Na czas trwania spotkań biznesowych udostępnia się sprzęt wysokiej jakości – rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie, tablicę flipchart. Zapewniana jest też przerwa kawowa.

Atrakcje

Nieopodal Suwałk znajduje się wieś Szurpiły, w której to okolicy odnajdziemy Górę Zamkową. Na tym obszarze występują duże anomalia magnetyczne spowodowane pokładami rud żelaza. W czasach Jaćwingów Góra stanowiła funkcję osadniczą, obronną i religijną. Dlatego też zabezpieczoną ją wałami obronnymi a także murem wzmocnionym kamieniami.Aby zabezpieczyć się od południa, wykopano szeroki kanał, który wypełniły wody Tchliczyska. Od strony Góry Kościelnej warowni bronił wysoki mur kamienny, z czasem rozebrany na budowę traktu z Suwałk do Jeleniewa. System obronny uzupełniały strażnicze wieże na wyspach jezior Szurpiły i Jeglówek. Taki wygląd grodu jest datowany na X-XIII wiek.

&nbsp

Dworek nad Stawem

Adres:

Adres: ul. Zambrowska 43 07-300 Podborze

GPS: 52.82207312778, 21.930098530138

Telefon: 794401943

Email:

Strona internetowa: http://www.dworeknadstawem.eu/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dworek nad Stawem znajduje się w malej miejscowości Podborze, na obrzeżu Ostrowii Mazowieckiej. Dogodne położenie na trasie S8 Warszawa-Białystok pozwala na bezproblemowy dojazd. Do Zambrowa dzieli nas jedynie 25 km.

Dworek nad Stawem – Oferta

Goście mają do dyspozycji w sumie trzynaście pokoi i różnej konfiguracji – jedno, dwu, trzy i czteroosobowe.Mieszczą się one z tyłu budynku przez co gwarantują ciszę i spokój.Najtańsza opcja wiąże się z kosztem wynoszącym 120 zł. Każdą izbę wyposażono w trzydziestu dwu celowy telewizor led, suszarkę do włosów, kabinę prysznicową, zestaw ręczników, kosmetyki, biurko z krzesłem i lampkę nocną. Wprowadzono ponadto możliwość płatnej dostawki. Za dodatkowe łóżko w pokoju dopłacimy 60 zł, zaś za specjalne łóżeczko dziecięce 20 zł. Na terenie obiektu organizowane są różnego typu imprezy okolicznościowe. Sala została tak zaplanowana by sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów.

Atrakcje

Okalająca dworek przyroda zapewnia doskonałe warunki relaksacyjne. Niezależnie od pory roku każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jesień to dobry czas dla zbieraczy grzybów i owoców runa leśnego. Latem główną atrakcję stanowią spływy kajakowe organizowane po meandrach rzeki Bug. Tam też amatorzy wędkarstwa przeżyją nie jedne zmagania ze szczupakiem. Przez 365 dni w roku oferuje swoje usługi miejscowa stadnina. Zajęcia przygotowano zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych jeźdźców. Jeśli komuś brakuje adrenaliny, czeka na niego lot balonem nad Biebrzańskim Parkiem Narodowym. Inną, tym razem przyziemną rozrywką, jest gra w paintball. Niedawno powstałe liczne trasy rowerowe ucieszą na pewno fanów jednośladów. Wysiłek można bowiem połączyć z podziwianiem tamtejszych krajobrazów.

Informacje dodatkowe

Recepcja czynna jest od 7 00 do 23 00. Bez problemu możemy zamówić w niej usługę prania, prasowania czy budzenia. Dla zapewnienia bezpieczeństwa gościom, cały obiekt został objęty monitoringiem. Na zmotoryzowanych klientów czeka bezpłatny parking. Śniadania serwowane są w postaci bufetu. Mamy do wyboru wiele dań ciepłych i zimnych przekąsek. Dbając o komfort, wprowadzono całkowity zakaz palenia i wprowadzanie zwierząt. W otoczeniu znajduje się plac zabaw ze zjeżdżalnią, piaskownicą, huśtawkami i trampoliną.

&nbsp

Hotel Nad Wigrami

Adres:

Adres: Gawrych Ruda 39B, 16-402 Suwałki

GPS: 54.01888722569709, 23.014138048482664

Telefon: 87 563 59 59, 668 696 207

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.hotelnadwigrami.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Nad Wigrami znajduje się w miejscowości Gawrych Ruda, położonej na granicy Wigierskiego Parku Narodowego. Okoliczne tereny pełne malowniczych widoków, pozwalają na wypoczynek z dala od miejskiego hałasu.

Hotel Nad Wigrami – Oferta

Bazę hotelową stanowią 73 miejsca noclegowe w przestronnych pokojach jedno, dwu i trzyosobowych.Jeden z nich dostosowano do potrzeb osoby niepełnosprawnej ruchowo. Każda izba wyposażona jest w telewizor, radio, telefon, łazienkę z prysznicem, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Zdecydowana większość pokoi posiada widok na jezioro Wigry. Na miejscu wypożyczymy sprzęt rekreacyjny taki jak kajaki, łódki, rowery, kijki nordic walking. Hotel zapewnia 67 strzeżonych miejsc parkingowych dla aut osobowych i autokarów. Ceny uzależnione są od pory roku i wlicza się w nie śniadanie. Za najtańszy pokój jednoosobowy zapłacimy 190 zł w okresie od października do maja.

Obiekt posiada dwie sale restauracyjne na 40 i 180 osób dzięki czemu bez trudu organizuje imprezy okolicznościowe – wesela, komunie, chrzciny i inne. Istnieje również możliwość przeniesienia zabawy w plener. Hotel zapewnia kompleksową obsługę klientom biznesowym będąc miejscem konferencji i szkoleń. Wysokiej jakości sprzęt multimedialny stanowi gwarancję udanych spotkań.

Na terenie obiektu znajduje się kręgielnia, pozwalająca miło spędzić czas w towarzystwie. Na zewnątrz z kolei ulokowano siłownię dla osób szczególnie aktywnych. Po dniu pełnym wrażeń klienci na pewno skuszą się na wizytę w saunie suchej lub na podczerwień.

Hotel proponuje atrakcje na każdą porę roku. W okresie zimowym gwarancję dobrej zabawy i możliwość podziwiania parku daje kulig, który zwykle kończy się ogniskiem. Specjalizacją obiektu to jednak stworzenie oferty dla określonych grup odbiorców. Jedną z nich stanowią wczasy odchudzające. Trwają one 7 dni, podczas których dobiera się indywidualną dietę i przedstawia zestaw ćwiczeń przygotowanych do wykonywania w domu. Czekają też wykłady, masaże,wizyty w saunie i wiele innych zajęć.Na pewno każdy wyjedzie z turnusu zadowolony.

Zakwaterowanie zaczyna się o godzinie 14 00, a kończy w dniu odjazdu o 12 00. Na terenie obiektu istnieje całkowity zakaz palenia, a także zakaz wprowadzania zwierząt.

Dwór w Zabużu

Adres:

Adres: Zabuże 40 , 08-220 Sarnaki

GPS: 52.306904263566, 22.957098482293

Telefon: 83 3598725, 606102228

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.zabuzedwor.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dwór w Zabużu usytuowany jest w odległości 15 km od centrum Siemiatycz. Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wybudowano na skarpie nad rzeką Bug. Położenie wsi na terenie parku krajobrazowego stwarza doskonałe warunki relaksacyjne.

Dwór w Zabużu – Oferta

Obiekt mieści się na działce o powierzchni ponad 4 ha. Na bazę noclegową składa się 25 pokoi dwuosobowych i trzy apartamenty. Wszystkie izby są klimatyzowane, wyposażone je w łazienki, telewizję satelitarną i sejfy. Wyodrębniono specjalne miejsce do biesiadowania przy grillu lub ognisku. Na tańce dla ponad osiemdziesięciu osób pozwala przestronna altana. Szczególni zadowoleni będą miłośnicy aktywnego wypoczynku. Do wyboru mają kort tenisowy ze sztuczną trawą, squasha lub mini golfa. Zwolennicy wodnych szaleństw nie oprą się przejażdżce kajakiem bądź katamaranem. Hotelowa restauracja serwuje głównie dania kuchni staropolskiej i wschodniej. Hotel prowadzi ponadto usługi SPA o wysokiej jakości. Na gości czeka basen, jacuzzi, grota solna i inne atrakcje pozwalające zadbać o swe ciało.

Atrakcje

Tereny dworu stanowią dobry punkt wypadowy dla fanów rowerów. W pobliżu przebiega bowiem trasa ścieżki przyrodniczej Trojan ciągnącej się przez starorzecza Bugu. Okolice Siemiatycz pełne są malowniczych miejsc. Jednym z nich jest góra zamkowa w Drohiczynie, która wznosi się ponad miastem i meandrującym Bugiem. Obecnie śladów warowni próżno jednak szukać. W XIV w. gród stanowił siedzibę sądu grodzkiego i królewskiego starosty grodowego. Budowla popadła w ruinę podczas potopu szwedzkiego. Swoje trzy grosze dorzuciła rzeka, która znacznie podmyła górę. W 1928 r. czyli dziesięć lat po odzyskaniu niepodległości, stanął pamiątkowy obelisk. Obecnie na szczyt góry prowadzą schody gdzie to z punktu widokowego możemy podziwiać panoramę miasta.

Informacje dodatkowe

Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci łóżeczka i krzesełka do karmienia. W cenie wynajmu znajduje się parking dla gości zmotoryzowanych. Na terenie posesji bez przeszkód możemy korzystać z bezprzewodowego internetu. Nie musimy brać ze sobą gotówki, gdyż akceptowana jest płatność kartą kredytową. Hotel bierze udział w licznych inicjatywach ekologicznych. Prowadzi chociażby zbiórki materiałów do ponownego przetworzenia bądź modernizuje system uzdatniania wody.