Noclegi Kozłowscy

Adres:

Adres: ul. Górna 45, 17-100 Bielsk Podlaski

GPS: 52.75476003421546, 23.20589245520796

Telefon: 501-381-869

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Noclegi Kozłowscy to kwatera prywatna mieszcząca się na obrzeżach Bielska Podlaskiego. Położenie obiektu gwarantuje solidny wypoczynek z dala od zgiełku miast. Do centrum miasta dzieli nas jedynie 3 km drogi, co przekłada się na półgodzinny spacer lub na kwadransową przejażdżkę samochodem.

Noclegi Kozłowscy – Oferta

Do dyspozycji gości oddano dwie kondygnacje domu. Na środkową składają się trzy duże pokoje, dobrze wyposażona kuchnia, łazienka, taras i przestronny balkon.Górną kondygnację stanowią z kolei trzy sypialnie, duży salon, łazienka, a także mniejszy balkon. Na każdym poziomie zapewniany jest dostęp do bezprzewodowego internetu, telewizji i radia. Właściciele zapewniają zawsze czystą pościel czy ręczniki. Na podwórku wydzielono specjalne miejsce pod grilla bądź ognisko. W zimowym okresie istnieje szansa na organizację kuligu szklakami książąt i królów.

Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00 w dniu przyjazdu, a kończy o 10 00 w dniu odjazdu. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż. Na klientów zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking na podjeździe.Goście mogą skorzystać z opcji zlecenia prania.

Atrakcje i ciekawostki

Ratusz został ufundowany przez Izabellę Elżbietę Branicką czyli żonę Jana Klemensa Branickiego, ówczesnego starosty bielskiego. Budowę ukończono w 1780 r.,kiedy to miasto odzyskiwało równowagę po pożarze, który strawił dawny drewniany budynek. Nowy murowany ratusz w stylu późnego oszczędnego baroku zaprojektował nadworny architekt Branickich – Jan Sękowski. Piętrowa budowla przykryta czterospadowym dachem powstała na planie prostokąta.Przykryta spiczastym hełmem wieża zegarowa zwieńczona jest blaszanym tworem przypominającym owada. Budynek wielokrotnie rekonstruowano. W latach 80.ubiegłego stulecia został przystosowany na potrzeby Muzeum Podlaskiego. Zbiory posiadają regionalnych charakter. Odnajdziemy w nim meble, obrazy czy archeologiczne znaleziska.

W 1981 r. Bielsk Podlaski stał się miejscem planu zdjęciowego kultowego już filmu Znachor. Wyreżyserował go Jerzy Hoffman. Do dnia dzisiejszego, sklep, w którym pracowała jedna z bohater nosi nazwę filmu.Przed wejściem do lokalu wisi tablica informacyjna upamiętniająca to zdarzenie. Galerię zdjęć z procesu produkcji dzieła, można oglądać w pobliskim ratuszu. Jej autorem jest Marian Dąbrowski.

&nbsp