Parkowe Centrum Wypoczynku Widok

Adres:

Adres: Bryzgiel 7, 16-304 Nowinka

GPS: 53.99979069368334, 23.079288671166296

Telefon: 502304588, 501436967

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.bryzgiel.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Parkowe Centrum Wypoczynku Widok zlokalizowane jest tuż przy jeziorze Wigry, dzięki czemu goście mają możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą.

Parkowe Centrum Wypoczynku Widok – Oferta

Na przyjezdnych czeka 12 dwuosobowych komfortowych pokoi z dostępem do szybkiego internetu i przestronnej łazienki. Każdy z nich posiada taras z widokiem na malowniczy krajobraz.Jeśli chodzi o gastronomię, restauracja o charakterze ogólnodostępnym, przyrządza regionalne potrawy wyłącznie z produktów pochodzących z lokalnych gospodarstw. Pensjonatowi przyświeca więc hasło zero chemii – maximum smaku. Jadalnia jest w stanie obecnie pomieścić od 40 do 45 osób.

Atrakcje

Położenie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej przyciąga nie tylko miłośników przyrody. Liczne dobrze zorganizowane szlaki rowerowe i piesze umożliwiają aktywne spędzenie czasu przez cały rok. Zimą trasy służą przede wszystkim do uprawiania narciarstwa biegowego. W okresie letnim główną atrakcję stanowią spływy organizowane na trzech lokalnych rzekach (Czarna Hańcza, Rospuda, Blizna), podczas których można podziwiać lokalne zabytki, jak choćby zespół poklasztorny czy bazylika w Sejnach. Spływy mogą być zarówno jednodniowe, jak i dwudniowe. Dzięki możliwości wypożyczenia sprzętu w przyzwoitej cenie (łodzie, kajaki czy rowery wodne),można w pełni wykorzystać wolny czas na wodne szaleństwa. W sezonie letnim w ofercie znajdują się ponadto trzypoziomowe pola namiotowe i przyczepy kempingowe z dostępem do bieżącej wody i energii elektrycznej. Odnajdziemy tam boiska do siatkówki oraz specjalne wydzielone lokalizacje pod ogniska. Jako miejsca piknikowe można wykorzystać zadaszone stoliki. Dla zakochanych przygotowano też prywatną plażę i pomosty. Specjalnie przystosowane pomieszczenia pozwalają na oglądanie telewizji czy też grę w tenisa stołowego.

Informacje dodatkowe

Bliskość do granicy sprawia, że ”Parkowe Centrum Wypoczynku Widok”, stanowi doskonały punkt postojowy dla grup zmierzających do państw takich jak Litwa, Łotwa czy Estonia. Goście mogą korzystać też z lokalnych atrakcji. Około 20 km od Widoku znajduje się nowo powstały Aquapark (Suwałki), a 10 km dalej można skorzystać z trasy narciarstwa zjazdowego (WOSiR Szlement). W ofercie pensjonatu jest ponadto organizacja spotkań firmowych czy też imprez okolicznościowych, w tym komunii i wesel. Co najważniejsze – klienci mogą wybrać konkretną lokalizację dowozu potraw.