Rudy Rydz

Adres:

Adres: Mołowiste 28c

GPS: 53.93021986394, 23.220291137695

Telefon: 502182511, 507047710

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek letniskowy ”Rudy Rydz” usytuowany jest na leśnej działce niedaleko malowniczego jeziora Serwy. Nie sąsiaduje on z innymi posesjami, co jest istotną informacją dla osób ceniących sobie spokój. Jeśli szukasz wyciszenia, kameralnych warunków, jest to propozycja właśnie dla Ciebie.

Rudy Rydz – Oferta

Parterowy dom przyjąć może maksymalnie 8 gości. Do dyspozycji przyjezdnych są 3 sypialnie dwu, trzy i czteroosobowe. Każda z nich ma oddzielną łazienkę. Lokal jest ogrzewany gazem przez cały rok, lecz dla atmosfery istnieje możliwość rozpalenia kominka. Dużą zaletę stanowi obszerny salon połączony z kuchnią i jadalnią. Prowadzi on na taras, z którego to można już delektować się naturą. Ceny wynajmu w zależności od pory roku wahają się od 400 do 600 zł za całość.

Atrakcje

Nie tylko wędkarze znajdą tu coś dla siebie. W odległości jedynie 250 metrów od posesji mieści się prywatna plaża z wyjątkowo łagodnym zejściem do wody. Dla gości, którzy nie potrafią leniuchować ,udostępniana jest wiosłowa łódź i kajak. Jeśli to komuś za mało – zawsze można wypożyczyć inny sprzęt. Dzięki wiacie oddalonej nieco od domu, możliwa jest organizacji imprez przy ognisku. Dla dzieci wyznaczono specjalne miejsce pod plac zabaw. Pobyt w ”Rudym Rydzu” spodoba się też amatorom zbieractwa. Okoliczny las pełen jest grzybów i jagód. Nie brakuje również dzikiej zwierzyny. Przez las przebiegają długie trasy rowerowe, a dzięki możliwości najmu, nie musimy już transportować swych jednośladów ze sobą. Dla szukających mocnych wrażeń, w okresie wakacyjnym organizuje sieęspływy kajakowych po Kanale Augustowskim, Czarnej Hańczy i Rospudzie. Każdy z nich ma inny stopień trudności. Gdy pogoda nie sprzyja, dzięki odpowiednio przygotowanym pomieszczeniom (sala gier, telewizyjna) można spędzić wolny czas pośród czterech ścian.

Informacje dodatkowe

Cała działka jest ogrodzona, co zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo dla dzieci. Dla zmotoryzowanych w cenie wynajmu jest tez parking, który na dzień dzisiejszy pomieści cztery auta. Dom letniskowy ”Rudy Rydz” cechuje wyposażanie we wszelkie potrzebne sprzęty takich jak pralka, mikrofalówka, zestawy talerzy czy garnków. Wszystko to by zapewnić wygodę odwiedzającym.

&nbsp &nbsp