Domek i Pokoje Nad Kanałem

Adres:

Adres: Augustów, ul. Waryńskiego 23

GPS: 53.84097769095336, 22.997536731219498

Telefon: 660467510, 604305584

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek i Pokoje Nad Kanałem usytuowane są nad kanałem Bystrym w Augustowie. Nieopodal znajduje się port żeglugowy, gdzie to mają miejsce rejsy statkami po okolicznych jeziorach. Dzięki dogodnemu dojazdowi, obie posesje często odwiedzają goście pracujący, a także osoby podróżujące do Litwy i innych krajów ościennych.

Domek i Pokoje Nad Kanałem – Oferta

Do wynajęcia są ogrzewane dwa pokoje i 6-osobowy domek letniskowy. Wszystkie z nich wyposażono w łazienki z prysznicem, a także telewizję, lodówkę i inne potrzebne sprzęty. Ceny zaczynają się już od 35 zł za osobę. Istnieje opcja wypożyczenia sprzętu rekreacyjnego w postaci kajaków, łódki czy rowerów. Wyodrębniono również specjalne miejsce pod ognisko bądź grilla. Dla wszystkich gości przewidziano darmowy parking. Bez przeszkód skorzystają też z bezpłatnego internetu. Aby zaspokoić apetyty można na miejscu zamówić wędzoną rybę lub spróbować miodu z pasieki.

Atrakcje

Atrakcje Augustowa i okolic nierozerwalnie wiążą się z wodą. Nad przepływającą przez miasto rzeką Nettą oraz licznymi jeziorami, corocznie organizowane są przyciągające tłumy imprezy. Najbardziej widowiskowy wydaje się być konkurs reklamujący się pod hasłem ”Co ma pływać nie utonie”. Zwycięski team może zgarnąć, oprócz pucharu, nawet do 7 tys.zł. nagrody. Zadaniem uczestników jest zbudowanie jak najbardziej oryginalnych konstrukcji pływających. Oczywiście nie mogą one mieć seryjnego charakteru, a jedynie amatorski wydźwięk. Konkurencja zaczyna się ”wodowaniem” pojazdu, a następnie konieczne jest przepłynięcie przez wyznaczonej trasy w określonym czasie. Jury ocenia przede wszystkim oryginalność łodzi. Imprezę od lat wspomaga Polskie Radio Białystok, a towarzyszą jej koncerty największych gwiazd piosenki. Zresztą Augustów gości na swych ziemiach wiele muzycznych festiwali. Okazuje się, że nie tylko w Ciechocinku można bawić się w rytmie romskich pieśni. Tym samym zaprzecza faktom, że ”prawdziwych cyganów już nie ma”. Impreza pod szyldem ”Festynu Kultury Cygańskiej” gromadzi wielu entuzjastów chwytliwych melodii i kolorowych sukien. Augustowski amfiteatr oraz błonia nad Nettą są zapełnione w całości. ”Don Wasyl i przyjaciele” stanowi gwarant udanej zabawy co roku.

&nbsp