Velvet Hotel & Restaurant

Adres:

Adres: Ul. Kościuszki 128 16-400 Suwałki

GPS: 54.10688914216917, 22.927839245811924

Telefon: 87 563 52 52

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.hotelvelvet.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Velvet Hotel &amp Restaurant mieści się w centrum miasta. W promieniu kilometra znajdują się liczne obiekty usługowe, dworzec pkp oraz Muzeum Marii Konopnickiej.

Velvet Hotel &amp Restaurant – Oferta

Bazę stanowi 28 klimatyzowanych pokoi i dwupiętrowy apartament.Jeśli chodzi o typ pokoi, przyjezdni mają do wyboru typ standard i deluxe. Najtańsza opcja to pokój jednoosobowy standard w cenie 299 zł. Znajdują się one na II I III piętrze i mają około 20 m2 powierzchni. Odnajdziemy w nich przestronną szafę, biurko do pracy oraz wygodny fotel. Łazienkę wyposażono w kabinę prysznicową z deszczownicą. Poza tym zadbano o zestaw do parzenia kawy czy herbaty, telefon i telewizor. Hotel dysponuje dwoma pokojami superrior z jednym łóżkiem oraz trzema izbami z łóżkiem podwójnym. Wyposażono je w meble wypoczynkowe – fotel i sofę, która może pełnić funkcję dodatkowego łóżka. Swobodną pracę umożliwia biurko z dostosowanym oświetleniem. Najbardziej wymagający klienci z pewnością wybiorą apartament sky deluxe, który to podzielony jest na część dzienną i nocną. Na część dzienną składa się kino domowe, część wypoczynkowa, barek, biurko do pracy i toaleta. Nocna z kolei to wygodne łóżko, ledowy telewizor, toaletka, a także łazienka z wanną. Oba poziomy łączą ażurowe schody wachlarzowe. Na cenę pokoju składa się butelka wina, świeże owoce, kwiaty, prasa oraz dwugodzinny pobyt w spa.

Dzięki trzem salom konferencyjno-bankietowym, obiekt stanowi doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji. Każdą salę wyposażono w wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy, projektor multimedialny, tablicę magnetyczną, odtwarzacz dvd i resztę niezbędnej elektroniki.Relaks odnajdziemy korzystając z usług SPA. Do wyboru goście mają czteroosobowe jacuzzi, saunę parową,łaźnię fińską, leżanki relaksacyjne,a także salkę do ćwiczeń indywidualnych.

Na klientów zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking i garaż. W całym obiekcie możemy korzystać z sieci bezprzewodowej. Na terenie hotelu nie akceptuje się zwierząt. Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, a kończy w dniu odjazdu o 11 00. Nie musimy martwić się o brak gotówki gdyż na miejscu zapłacimy kartą kredytową. Zakaz palenia obowiązuje we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych i prywatnych.