Hotel Gromada

Adres:

Adres: ul. ks. Zawadzkiego 7, Suwałki, Poland

GPS: 54.10054093063032, 22.92974055378204

Telefon: 501 370 877

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://frescohostel.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Fresco znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w centrum Suwałk nieopodal muzeum Marii Konopnickiej. Jedynie kilometr dzieli przyjezdnych od miejskiego zalewu.

Hotel Fresco – Oferta

Przyjezdni mają do wybory pokoje jedno i dwuosobowe. Każdy z nich posiada łazienkę, nowoczesny telewizor z dostępem do telewizji satelitarnej, biurko, garderobę i ręczniki. O podniebienia klientów zadba restauracja z bogatym menu. Tam też obejrzymy najciekawsze wydarzenia sportowe. W sezonie letnim posiłki możemy spożywać w ogrodzie.

Na gości zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking.Zakwaterowanie zaczyna się o 13 00, a kończy o 11 00 w dniu odjazdu. Zwierzęta nie są akceptowane na terenie obiektu. Nie musimy martwić się o brak gotówki gdyż możemy zapłacić kartą kredytową. Zakaz palenia obowiązuje we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych i prywatnych.

Atrakcje

Zalew Arkadia to malowniczo położony sztuczny zbiornik wodny niedaleko centrum Suwałk. Jest największą atrakcją miasta w upalne, letnie dni. W okresie letnim Zalew Arkadia tworzy ogólnodostępną, strzeżoną plażę miejską. W sąsiedztwie kąpieliska znajduje się plac zabaw dla najmłodszych, skate park, kawiarnia, a na przystani wypożyczalnia sprzętu wodnego. Można tu popływać łódką z żaglem, rowerem wodnym czy odpocząć na trawie lub na jednym z kilku pomostów. Dla osób lubiących sport na świeżym powietrzu została przygotowana mini siłownia. Na terenie Zalewu Arkadia można bezpłatnie skorzystać z sieci internetowej wi-fi. Uroku temu miejscu nadaje wysepka położona na środku akwenu. Nad Zalewem Arkadia znajduje się hala Ośrodka Sportu i Rekreacji, z basenem i zapleczem hotelowym. Ze względu na położenie kawiarni, korzystają z niej nie tylko ludzie przebywający nad kąpieliskiem ale i ludzie z miasta.

W pobliżu Zalewu Arkadia znajduje się najnowocześniejszy w województwie podlaskim Eurocamping. Posiada on stanowiska caravaningowe oraz motocaravaningowe z podłączeniami. Cały teren jest ogrodzony i przygotowany pod najbardziej wymagających wczasowiczów.Uroczyste otwarcie Zalewu Arkadia miało miejsce 22 lipca 1976 roku, jednocześnie nastąpiło zarybienie stawu przez co zaczął przyciągać rzesze amatorów wędkowania. Każdego roku Zalew Arkadia przyciąga do siebie rzesze miłośników sportów wodnych. Dostępność krytej pływalni oraz siłowni w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji sprawia, że tereny nad Zalewem Arkadia są atrakcyjne o każdej porze roku.

&nbsp &nbsp