Villa Logan

Adres:

Adres: Białostocka, 57D, 18-300 Zambrów

GPS: 52.996026511835, 22.262306209886

Telefon: 862 714 433

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Villa Logan usytuowana jest na trasie dojazdowej do centrum Zambrowa. Pierwsze wzmianki o mieście pochodzą już z XIII w. co świadczy o jego bogatej historii. W niewielkiej odległości od miasta odnajdziemy kompleks leśny tzw. Grabówka, który stanowi doskonały przykład lasu naturalnego pochodzenia. W 1996 roku powstał na tym terenie Rezerwat Przyrody.

Villa Logan – Oferta

Wszystkie pokoje do wynajęcia są wyposażone w telewizor i mini bar. Łazienki zaopatrzono w prysznic i suszarki do włosów. W sypialni zadbano o czystą pościel i ręczniki. Oferta obiektu obejmuje ponadto organizację imprez okolicznościowych (wesela, studniówki, połowinki i inne)

Atrakcje

Zambrów nie może pochwalić się wieloma atrakcjami. Na wspomnienie zasługują budynki sakralne i nekropolie. Jeśli jednak podróżujemy z dziećmi, możemy z łatwością zapewnić im miło spędzony czas. Z myślą o pociechach do lat 11, uruchomiono salę zabaw ”Hop bęc”.Znajduje się ona tuż przy tzw. ”Starej poczcie”. Właścicielom przyświecało stworzenie bezpiecznego miejsca z komfortowymi warunkami opieki. W obiekcie znajdziemy zjeżdżalnie, mostki, miejsca do wspinaczki, trampoliny czy basen z kulkami. Dla dzieci gustujących w rozrywkach audio-wizualnych zapewniana jest konsola Xbox z bezpiecznymi grami. Dla celów edukacyjnych przygotowano zabawki stymulujące rozwój i koordynację ruchową. Ogrom pracy włożono w stworzenie strefy dla rodziców, gdzie to mogą napić się kawy i skorzystać z bezpłatnego internetu. Z kompleksu można skorzystać od godz. 9 do 19 przez 7 dni w tygodniu. Opłatę za korzystanie ze wszystkich atrakcji uiszcza się za czas zabawy (godzina, dwie, trzy lub bez limitu czasowego). Im dłuższy – tym taniej za godzinę.Właściciele sali ”Hop Bęc” umożliwiają ponadto organizację przyjęć urodzinowych, w trakcie których zabawę organizują animatorzy zabaw. Istnieje też opcja zamówienia wszystkich potraw z menu pizzerii Paccino, bez kosztów dowozu.

Informacje dodatkowe

Obiekt Villa Logan dysponuje barem oraz czynną przez całą dobę recepcją. Na miejscu dostępny jest ponadto bezpłatny prywatny parking. Właściciele akceptują zwierzęta, jakie zdecydowaliśmy zabrać ze sobą w podróż. Dla osób palących przeznaczono oddzielne pokoje.