Wystarczą 3 informacje i znasz cenę OC

Wystarczą 3 informacje i znasz cenę OC. A to wszystko dzięki nowej marce na rynku ubezpieczeń, która jest agentem ubezpieczeniowym Compensa TU. Największym atutem Beesafe jest kalkulator OC/AC, który działa rekordowo szybko – tylko 3 informacje wystarczą mu, aby obliczyć składkę polisy. Ale to nie wszystko, oferta tej firmy składa się także z wyjątkowych usług dla kierowców.

Wchodząc na stronę www.beesafe.pl wita nas bardzo wygodny w użytkowaniu interfejs – intuicyjny i przejrzysty. Nie ma żadnych wyskakujących znienacka okienek, czy ukrytych kluczowych informacji. Twórcy tej strony dołożyli wszelkich starań, aby kontakt z tą stroną internetową wywoływał pozytywne odczucia. Co więcej, serwis ten posiada także rozbudowany poradnik ubezpieczeniowy, w którym eksperci udzielili porad na najczęściej zadawane przez klientów pytania. Nawet, jeśli wcześniej nie miałeś styczność z ubezpieczeniami, to po lekturze artykułów na beesafe.pl, wszystko stanie się klarowne.

Szybki kalkulator OC/AC

Ale największym atutem Beesafe jest szybki kalkulator OC AC, dostępny na stronie https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/. To prawdziwa rewolucja na rynku. Dlaczego? Po pierwsze, podobnie jak w przypadku innych narzędzi online, jest on dostępny w internecie, więc w domu, czy na zakupach, w pełni sił czy na kwarantannie, możemy uruchomić go na swoim telefonie lub komputerze i obliczyć cenę oraz kupić ubezpieczenie samochodu. Zarówno polisę OC, jak również autocasco. Nie trzeba nigdzie jechać, a wszystko zajmuje zaledwie kilka minut.

To właśnie – czas. To tutaj kalkulator OC od Beesafe pokazuje swoją największą przewagę. Dotychczasowe narzędzia tego typu wymagały od nas wpisania wielu informacji, a samo wypełnienie formularza zajmowało wiele minut. W dodatku, część z tych informacji trzeba było odnaleźć w dowodzie rejestracyjnym czy innych dokumentach. Teraz już nie musisz tego robić. Aby poznać cenę ubezpieczenia w Beesafe, wystarczą 3 informacje: numer rejestracyjny samochodu, rok jego produkcji, a także data urodzenia właściciela. To wszystko. Co ważne, widoczne ceny są wiążące w dniu zakupu, więc nie musisz obawiać się ukrytych kosztów lub prowizji.

Kalkulator OC/AC od Beesafe działa szybko, a przy tym jest w pełni bezpieczny dla użytkownika. Beesafe wchodzi w skład międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group. Samo połączenie jest szyfrowane i twoje dane nie zostaną udostępnione podmiotom trzecim. Cały proces od wyliczenia składki do zakupu polisy przebiega online – dokumenty polisowe dostaniesz drogą mailową. Cały proces zajmie tylko kilka minut, a ty będziesz miał więcej czasu dla siebie.

Atrakcyjne pakiety dodatkowe

Ale oferta Beesafe to nie tylko szybki kalkulator ubezpieczenia. To także atrakcyjna oferta, niedostępna nigdzie indziej. Poza klasycznym OC, AC czy NNW i assistance, w ofercie tej firmy znalazły się również ciekawe pakiety. Pierwszym z nich jest “Wygodny kierowca”, który zapewnia wyjątkową obsługę kierowcy. W umówionym wcześniej miejscu, np. w pracy lub domu, przekazujesz kluczyki do swojego auta, a pracownik Beesafe odbiera je, oddaje na przegląd lub do warsztatu na naprawę, a po wszystkim oddaje auto. Co więcej, w ramach tego pakietu możesz liczyć także na wizytę w myjni, atrakcyjne zniżki na usługi serwisowe, serwis klimatyzacji a także filtr oleju gratis. Dzięki temu, zyskujesz czas dla siebie.

Kolejna usługa, “Ubezpieczenia miejskie”, skierowana jest do tych kierowców, którzy lubią czasem zamienić cztery koła na dwa lub jedno i przesiadają się z samochodów na rowery, hulajnogi czy monocykle, w tym te elektryczne. To rozwiązanie stanowi połączenie polis OC w życiu prywatnym i NNW. Dzięki niemu, nie musimy martwić się o odszkodowanie za kontuzje czy urazy, jakie poniesiemy podczas wypraw tymi jednośladami, jak również gdy przez nas ucierpią osoby trzecie – wtedy też z pomocą przychodzą właśnie “Ubezpieczenia miejskie”.

Brzmi dobrze? Już teraz sprawdź, jak to wygląda w praktyce – Beesafe oferuje ubezpieczenia dopasowane do twoich potrzeb. Będziesz zadowolony!

Materiał partnerski