Apartament

Adres:

Adres: Kopanica 15, 16-304 Nowinka

GPS: 53.957129251124, 23.124389634468

Telefon: 518-166-347, 887-446-666

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Nowo wybudowany apartament usytuowany jest w małej miejscowości Kopanica, oddalonej od Augustowa o blisko 16 km. Sąsiaduje z jeziorami Blizno i Blizienko. Bliskość miasta udostępnia nam szereg możliwości spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych i najbliższych.

Apartament – Oferta

Siedmioosobowy apartament liczy sobie 100 m2. W zależności od pory roku wynajmiemy go już od 180 zł. W szczycie sezonu cena dochodzi do 300 zł. Goście mają do dyspozycji dwie sypialnie – jedna dwuosobowa, druga czteroosobowa. Istnieje jednak opcja dostawki. Poza tym znajdziemy łazienkę z wanną i prysznicem, kuchnię, jadalnię,balkon i hol. Kuchnia ma charakter ogólnodostępny. Na zewnątrz wydzielono specjalne miejsce pod grilla czy ognisko. Zabawa pod chmurką jest więc zapewniona. Jeśli tęsknimy za rywalizacją, zawsze jest szansa rozegrania meczu siatkówki. Właściciele świadczą też usługę wypożyczenia sprzętu. Dzięki temu łatwo skorzystamy z dobrodziejstw okolicy. Jako że do najbliższego jeziora dzieli nas 5 minut spaceru, można wybrać się na przejażdżkę łódką. W niecałe 10 minut dojdziemy do miejskiej plaży przy jeziorze Blizno, gdzie to, do szaleństw skłania nas zjeżdżalnia.

Atrakcje

Kurort nie bez powodu nazywany jest stolicą sportów wodnych w północno-wschodniej Polsce. Wszyscy żądni adrenaliny nie oprą się pokusie skorzystania z wyciągu do nart wodnych Powstał on na jeziorze Necko w 1999 r. co zaowocowało przyznaniem przez Polską Organizację Turystyczną, tytułu atrakcji roku. Wyciąg liczy sobie ponad 740 m długości , dzięki czemu pozwala na rozwinięcie prędkości blisko 60 km/h. Sprzęt niezbędny do uprawiania tego sportu wypożycza się na miejscu. Wyciąg wykorzystywany jest także przez wyczynowych zawodników. Każdego sierpnia odbywają się prestiżowe Mistrzostwa Polski. Sportowcy rywalizują w trzech konkurencjach slalom, skoki i jazda figurowa.

Informacje dodatkowe

Na terenie obiektu umieszczono bar i restaurację, gdzie to możemy przeczekać niekorzystną pogodę. W cenie wynajmu znajduje się również parking. Zadbano ponadto o wypoczynek dla najmłodszych, budując plac zabaw z piaskownicą, huśtawką, zjeżdżalnią czy trampoliną. Obiekt posiada ułatwienia dla rodzin, którzy w podróż udali się z brzdącami. W ofercie jest bowiem chociażby łóżeczko dziecięce.