Pokoje u Prezesa

Adres:

Adres: ul. Nadrzeczna 19 16-300 Augustów

GPS: 53.84739591104822, 22.98134951302518

Telefon: 510 157 577

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.uprezesa.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pokoje u Prezesa mieszczą się w centrum Augustowa zapewniając dostęp do bogatej oferty miasta. Kurort zawdzięcza swą atrakcyjność położeniu wśród jezior i lasów Puszczy Augustowskiej. Każdy wraca z niego z uśmiechem na ustach i bagażem wspomnień.

Pokoje u prezesa – Oferta

Dwupiętrowy dom zapewnia komfortowe warunki wszystkim przyjezdnym. Na pierwszym pietrze do dyspozycji oddane są dwa pokoje ze wspólną łazienką i kuchnią. Jeden z nich posiada dostęp do balkonu o wielkości około 10 m2. Możliwa jest również bezpłatna dostawka. Dzięki nasłonecznionemu tarasowi możemy delektować się okolicą. Wyższa kondygnacja to już solidnie wyposażone apartamenty – dwa pokoje ze wspólną łazienką. Istnieje opcja wynajęcia całego piętra.

Atrakcje

Atrakcje Augustowa i okolic nierozerwalnie wiążą się z wodą. Nad przepływającą przez miasto rzeką Nettą oraz licznymi jeziorami, corocznie organizowane są przyciągające tłumy imprezy. Najbardziej widowiskowy wydaje się być konkurs reklamujący się pod hasłem ”Co ma pływać nie utonie”. Zwycięski team może zgarnąć, oprócz pucharu, nawet do 7 tys.zł. nagrody. Zadaniem uczestników jest zbudowanie jak najbardziej oryginalnych konstrukcji pływających. Oczywiście nie mogą one mieć seryjnego charakteru, a jedynie amatorski wydźwięk. Konkurencja zaczyna się ”wodowaniem” pojazdu, a następnie konieczne jest przepłynięcie przez wyznaczonej trasy w określonym czasie. Jury ocenia przede wszystkim oryginalność łodzi. Imprezę od lat wspomaga Polskie Radio Białystok, a towarzyszą jej koncerty największych gwiazd piosenki. Zresztą Augustów gości na swych ziemiach wiele muzycznych festiwali. Okazuje się, że nie tylko w Ciechocinku można bawić się w rytmie romskich pieśni. Tym samym zaprzecza faktom, że ”prawdziwych cyganów już nie ma”. Impreza pod szyldem ”Festynu Kultury Cygańskiej” gromadzi wielu entuzjastów chwytliwych melodii i kolorowych sukien. Augustowski amfiteatr oraz błonia nad Nettą są zapełnione w całości. ”Don Wasyl i przyjaciele” stanowi gwarant udanej zabawy co roku.

Informacje dodatkowe

Na terenie obiektu zapewniany jest dostęp do bezprzewodowego internetu. Wszyscy zmotoryzowani nieodpłatnie mogą skorzystać z niestrzeżonego parkingu. Dla pracoholików przeznaczono specjalny kącik biznesowy wraz z niezbędnymi narzędziami biurowymi, takimi jak ksero czy faks.