Apartament

Apartament

Adres:

Adres: Suwałki, ul. Leśna 6

GPS: 54.07583302704238, 22.930880062235588

Telefon: 515-299-108, 510-682-861

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Apartament mieści się przy drodze krajowej nr. 8, nieopodal Muzeum Marii Konopnickiej i dworca kolejowego. Niecałe 13 km dzieli przyjezdnych od Wigierskiego Parku Narodowego i 25 km od Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

Apartament – Oferta

Serce apartamentu to salon, który zapewni miejsce do wypoczynku dla dwóch osób dzięki łóżku typu twin lub double. Ponadto w budynku odnajdziemy sypialnię, łazienkę z wanną i oddzielną toaletę. Przedpokój zawiera biurko i sprzęt do ćwiczeń.

W pełni wyposażonej, ogólnodostępnej kuchni z jadalnią (odrębne pomieszczenie) zadbano lodówkę i piekarnik. Na terenie apartamentu zagwarantowano dostęp do sieci bezprzewodowej. Jako, że okolica pełna jest dobrze przygotowanych tras rowerowych, istnieje opcja wypożyczenia jednośladów.

Na podwórku wydzielono odpowiednie miejsce pod organizację spotkań towarzyskich przy grillu bądź ognisku. Wypocząć pozwolą nam ogrodowe leżaki. Zakwaterowanie zaczyna się o 16 00, a kończy o 12 00 w dniu odjazdu. Recepcja służy pomocą przez całą dobę.Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w postaci łóżeczka i krzesełka do karmienia. W cenie wynajmu znajduje się również parking dla gości zmotoryzowanych.

Atrakcje

Największą atrakcją miasta w letnie dni jest zdecydowanie Zalewa Arkadia. Tworzy on ogólnodostępną plażę miejską.Uroczyste otwarcie sztucznego zbiornika miało miejsce w 1976 r. Wówczas to został zarybiony, przez co przyciągał miłośników wędkarstwa. Nad zalewem stworzono plac zabaw dla dzieci, skate park, kawiarnię, a także wypożyczalnię sprzętu do rekreacji wodnej. Do wyboru mamy łódki żaglowe, rowery wodne czy tratwy. Dla osób dbających o formę przygotowano mini siłownię. Na środku akwenu odnajdziemy wysepkę dodającą wiele uroku dla tego miejsca.Tuż nad zalewem zlokalizowana jest hala Ośrodka Sportu i Rekreacji z basenem i zapleczem hotelowym.Niedaleko mieści się też nowoczesny ogrodzony Eurocamping ze stanowiskami caravaningowymi.Wokół zalewu Arkadia znajdują się liczne ścieżki rowerowe, piesze i wiele ławek tuż nad brzegiem wody. Na terenie zalewu Arkadia mają miejsce różnego rodzaju imprezy rekreacyjno – sportowe, które przyciągają rzesze zainteresowanych. Woda Zalewu Arkadia spełnia wszystkie wymogi Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej obowiązujące dla kąpielisk publicznych. Zbiornik zasilany jest przez rzekę Czarna Hańcza, która uchodzi do Niemna na Białorusi.

&nbsp

Apartament