Hotel Nad Wigrami

Adres:

Adres: Gawrych Ruda 39B, 16-402 Suwałki

GPS: 54.01888722569709, 23.014138048482664

Telefon: 87 563 59 59, 668 696 207

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.hotelnadwigrami.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Nad Wigrami znajduje się w miejscowości Gawrych Ruda, położonej na granicy Wigierskiego Parku Narodowego. Okoliczne tereny pełne malowniczych widoków, pozwalają na wypoczynek z dala od miejskiego hałasu.

Hotel Nad Wigrami – Oferta

Bazę hotelową stanowią 73 miejsca noclegowe w przestronnych pokojach jedno, dwu i trzyosobowych.Jeden z nich dostosowano do potrzeb osoby niepełnosprawnej ruchowo. Każda izba wyposażona jest w telewizor, radio, telefon, łazienkę z prysznicem, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Zdecydowana większość pokoi posiada widok na jezioro Wigry. Na miejscu wypożyczymy sprzęt rekreacyjny taki jak kajaki, łódki, rowery, kijki nordic walking. Hotel zapewnia 67 strzeżonych miejsc parkingowych dla aut osobowych i autokarów. Ceny uzależnione są od pory roku i wlicza się w nie śniadanie. Za najtańszy pokój jednoosobowy zapłacimy 190 zł w okresie od października do maja.

Obiekt posiada dwie sale restauracyjne na 40 i 180 osób dzięki czemu bez trudu organizuje imprezy okolicznościowe – wesela, komunie, chrzciny i inne. Istnieje również możliwość przeniesienia zabawy w plener. Hotel zapewnia kompleksową obsługę klientom biznesowym będąc miejscem konferencji i szkoleń. Wysokiej jakości sprzęt multimedialny stanowi gwarancję udanych spotkań.

Na terenie obiektu znajduje się kręgielnia, pozwalająca miło spędzić czas w towarzystwie. Na zewnątrz z kolei ulokowano siłownię dla osób szczególnie aktywnych. Po dniu pełnym wrażeń klienci na pewno skuszą się na wizytę w saunie suchej lub na podczerwień.

Hotel proponuje atrakcje na każdą porę roku. W okresie zimowym gwarancję dobrej zabawy i możliwość podziwiania parku daje kulig, który zwykle kończy się ogniskiem. Specjalizacją obiektu to jednak stworzenie oferty dla określonych grup odbiorców. Jedną z nich stanowią wczasy odchudzające. Trwają one 7 dni, podczas których dobiera się indywidualną dietę i przedstawia zestaw ćwiczeń przygotowanych do wykonywania w domu. Czekają też wykłady, masaże,wizyty w saunie i wiele innych zajęć.Na pewno każdy wyjedzie z turnusu zadowolony.

Zakwaterowanie zaczyna się o godzinie 14 00, a kończy w dniu odjazdu o 12 00. Na terenie obiektu istnieje całkowity zakaz palenia, a także zakaz wprowadzania zwierząt.