Hotel Logos

Adres:

Adres: http://www.logos-hotel.pl/

GPS: 54.104900673827, 22.928766457771

Telefon: 87 566 69 00

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.logos-hotel.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Logos zlokalizowany jest w centrum Suwałk przy głównej zabytkowej ulicy. Swoim gościom zapewnia pobyt w komfortowych warunkach, a także wiele dodatkowych atrakcji. Dużym atutem jest bliskość do dworca pkp i pks.

Hotel Logos – Oferta

Bazę stanowi ponad 66 miejsc noclegowych w pokojach typu standard i studio. Pokoje standard to 6 pokoi z pojedynczym łóżkiem, 16 pokoi z dwoma osobnymi łóżkami, 4 pokoje trzyosobowe oraz 3 pokoje czteroosobowe. Na ich wyposażenie składa się telewizor, radio, telefon, biurko, łazienka z prysznicem czy lusterko do makijażu.Zastaniemy również naturalne kosmetyki i butelkę wody mineralnej. Dodatkowo w pokojach jednoosobowych odnajdziemy suszarkę do włosów, zaś w czteroosobowych lodówkę oraz łóżko jako dostawkę. Jeszcze więcej udogodnień znajduje się w dwóch dwupokojowych studiach z oddzielną sypialnią.

Specjalnością hotelowej restauracji są dania tradycyjnej kuchni regionalnej (kołduny w rosole czy bliny podlaskie).Jakość potraw została doceniona i uhonorowana wpisem do Złotej Księgi Gastronomii Polskiej. W godzinach od 7 00 do 10 00 serwuje się śniadania, zaś od 14 00 do 16 30 wydawane są rodzinne obiady. Restauracja ponadto oferuje usługę przygotowania dań na wynos.

Hotel posiada dwie klimatyzowane sale, które połączone są wyjściem na taras letni. Dzięki temu z powodzeniem organizuje różnego typu imprezy okolicznościowe, na czele z weselami. Bez trudu również obsługuje szkolenia czy konferencje. Większa sala w układzie kinowym pomieści 80 osób, mniejsza zaś 30. Na czas trwania spotkań biznesowych udostępnia się sprzęt wysokiej jakości – rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie, tablicę flipchart. Zapewniana jest też przerwa kawowa.

Atrakcje

Nieopodal Suwałk znajduje się wieś Szurpiły, w której to okolicy odnajdziemy Górę Zamkową. Na tym obszarze występują duże anomalia magnetyczne spowodowane pokładami rud żelaza. W czasach Jaćwingów Góra stanowiła funkcję osadniczą, obronną i religijną. Dlatego też zabezpieczoną ją wałami obronnymi a także murem wzmocnionym kamieniami.Aby zabezpieczyć się od południa, wykopano szeroki kanał, który wypełniły wody Tchliczyska. Od strony Góry Kościelnej warowni bronił wysoki mur kamienny, z czasem rozebrany na budowę traktu z Suwałk do Jeleniewa. System obronny uzupełniały strażnicze wieże na wyspach jezior Szurpiły i Jeglówek. Taki wygląd grodu jest datowany na X-XIII wiek.

&nbsp