Apartament Beta

Adres:

Adres: ul. Kopernika 5, 16-300 Augustów

GPS: 53.84453584609932, 22.975567624009727

Telefon: (87) 643-32-39, 601-383-855

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Apartament Beta zlokalizowany jest niespełna kilometr od centrum Augustowa. Dzięki temu goście w pełni mogą wykorzystać potencjał atrakcji, jakie przyszykowało miasto.

Apartament Beta – Oferta

Apartament o wielkości 39 m2 pomieści maksymalnie do pięciu osób. W zależności od ilości osób i czasu pobytu cena za wynajem waha się od 120 do 240 zł. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki, prysznica oraz sypialni z trzema pojedynczymi łóżkami. W salonie na zmęczonych czeka wygodna,skórzana rozkładana sofa.

Atrakcje

Dzięki niewielkiej odległości od serca miasta, przyjezdni odnajdą przyjemność w bogatej ofercie turystyczne, jaką oferuje nowoczesny Augustów. Na pierwszy plan wysuwa się jego wizytówka – Kanał Augustowski. Powstał on w XIX wieku jako rezultat wojny celnej między Prusami a Królestwem Polskim. Kłopotliwy dostęp do Morza Bałtyckiego, hamował eksport i import towarów. Rządy Polskie i Rosyjskie wypracowały porozumienie, w wyniku którego postanowiono wykorzystać transport śródlądowy na większą skalę. Droga wodna miała składać się pierwotnie z dwóch części – Kanału Windawskiego i właśnie Augustowskiego. Współcześnie Kanał Augustowski służy organizacji przewozów pasażerskich, a pierwsze miały miejsce już w 1953 r. Rejsy rocznie obsługują około 100 tysięcy turystów.Jedną z głównych atrakcji w sezonie są rejsy drewnianymi gondolami. Zabiorą one na pokład maksymalnie jedenastu chętnych. Takie rejsy odbywają się one codziennie, lecz istnieje także opcja ich zamówienia. Gondole służą też organizacji różnego typu imprez, jak wieczory panieńskie czy kawalerskie. Na życzenie gości, gondole mogą poruszać się innymi niż zwykłe trasami. Jeśli gondole nie spełniają naszych oczekiwań, zawsze możemy je wymienić na coś szybszego, co zapewni nie małą dawkę adrenaliny. Służy temu pierwszy w Polsce wyciąg do nart wodnych, za którego otwarcie władze miasta otrzymały nagrodę Polskiej Organizacji Turystycznej.

Informacje dodatkowe

Posesja jest całkowicie ogrodzona,co gwarantuje bezpieczeństwo również dla pozostawionych tam aut. Na terenie obiektu nie mogło zabraknąć też dostępu do bezprzewodowego internetu. Przy dokonywaniu rezerwacji wymaga się 30% zaliczki. Reszta kwoty pobierana jest już w dniu przyjazdu, obejmując cały okres pobytu.Brak przybycia zgłoszonej osoby skutkuje dopłatą w wysokości 40 zł za dobę.