Apartament Jagoda

Adres:

Adres: Augustów, ul. Polna 25 16-300

GPS: 53.84122724262229, 22.973641863821967

Telefon: 518-166-347, 887-446-666

Email: biuro(at)damanet.pl

Strona internetowa: http://apartjagoda.kreatorwww.eu/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Apartament Jagoda to prywatna kwatera mieszcząca się tuż przy Rynku Zygmunta Augusta, stanowiącego serce Augustowa. Przez miasto przepływa rzeka Netta, otaczają je też liczne jeziora z Necko na czele. Sceneria sprawia, że to doskonałe miejsce na urlop.

Apartament Jagoda – Oferta

Do dyspozycji gości oddane są dwa świeżo wyremontowane apartamenty. Na pierwszy z nich składają się dwa pokoje, kuchnia i wc. W drugim zaś urządzono salon, aneks kuchenny i łazienkę. Wszyscy klienci mogą skorzystać z oddzielnej kuchni i salonu z telewizją satelitarną.

Atrakcje

Dostęp do pobliskich akwenów wodnych, miejskiej plaży zapewnia mnogość wyboru form wypoczynku. Dzięki wypożyczalni sprzętu możemy wybrać sposób pokonania malowniczych tras. Częstym wyborem są statki wycieczkowe, tzw. szlakiem papieskim, które kończą się w Sanktuarium Matki Boskiej w Studzienniczej. Jeśli lubimy ryk silników – musimy skorzystać z wyścigów gokartami. Drewniany tor daję gwarancje stabilnej jazdy, pozwalając kierującym na wchodzenie w dobrze kontrolowane poślizgi. Jest to również doskonała okazja na oswojenie swych dzieci z pracą maszyn. Goście, krótkim spacerem, w ciągu kilku minut znajdują się w sercu tętniącego życiem miasta. Czeka na nich w okresie letnim niezliczona ilość imprez i eventów. Jedna z nich to prestiżowe Mistrzostwa Świata łodzi wytrzymałościowych ”Necko Endurance”. Bolidy rywalizujące w tych zawodach osiągają prędkości dochodzące do 200 km/h. Wyścig ma charakter długodystansowy, gdyż ekipy ścigają się przez całe osiem godzin. Zwycięzcą zostaje ten team, który pokona większą odległość w wyznaczonym czasie.

Informacje dodatkowe

Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia. W niewielkiej odległości znajdują się główne punkty komunikacyjne – dworzec pkp i pks. Właściciele chętnie bezpłatnie odbierają z nich swoich gości, którym to służą wszelką pomocą. Na terenie apartamentu odnajdziemy też bar, gdzie w razie niepogody można spędzić chwile w miłym towarzystwie. Dzieci w razie nudy z pewnością skorzystają z podwórkowego placu zabaw. Wszelkie zwierzęta, które zabraliśmy w podróż, są mile widziane. W apartamencie nie mogło zabraknąć też dostępu do szybkiego internetu.