Dom Aneta

Adres:

Adres: ul. Klonownica 16-300 Augustów

GPS: 53.8654891119408, 22.999727591422925

Telefon: 795-400-316

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dom Aneta znajduje się niemal w centrum ”najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. Bliskość natury zapewnia oddalone o 20 m od obiektu jezioro Białe.

Dom Aneta – Oferta

Do dyspozycji gości oddaje się sześcioosobowy domek letniskowy. Cena wynajmu za całość waha się od 150 do 170 zł, co uzależnione jest od pory roku. Podłoga wyłożona jest płytkami ceramicznymi, a ściany drewnianą boazerią. Do wypoczynku służą dwa duże pokoje z balkonem, dzięki któremu to, możemy napawać się widokiem okolicy. W pełni umeblowane mieszkanie, posiada w wyposażeniu wysokiej klasy sprzęt rtv/agd (telewizor, lodówka, zamrażarka). Na łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym składa się prysznic i wc. Znakomitym miejscem do wypoczynku jest podwórze gdzie usytuowano specjalny kominek. Fani sportów zespołowych ucieszą się z możliwości rozegrania meczu koszykówki na wybudowanym boisku. W ofercie odnajdziemy również wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, jak łódź wiosłowa czy rower wodny.

Atrakcje

Duża ilość połączonych ze sobą jezior sprawia, że sąsiedztwo idealnie nadaje się do aktywnego wypoczynku na wodzie. Jeśli jednak to za mało, możemy spróbować czegoś zupełnie innego – np. jazdy konnej. Jeździectwo uprawia się w każdych warunków pogodowych, niezależnie od pory roku. Szlak konny Puszczy Augustowskiej i Mazur liczy sobie ponad 400 km. Na określonych terenach dopuszcza się także ruch pojazdów zaprzęgowych. Większość trasy w okolicach Augustowa stanowią trakty leśne, a 400-to metrowa przeprawa wodna nad jeziorem Sajno utkwi nam w pamięci na długo. W Augustowie odbywają się ponadto liczne imprezy związane z jeździectwem. Od lat we wrześniu ma miejsce Augustowski Rajd Konny,który trwa przez kilka dni. Wyścigi wierzchem stanowią również jedną z konkurencji ”Biegu przez Kanał Augustowski”.

Informacje dodatkowe

W cenie wynajmu domku letniskowe znajduje się również parking dla zmotoryzowanych. Obiekt zawiera udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci choćby krzesełka do karmienia. Nieco więksi odnajdą frajdę na placu zabaw z piaskownicą. Jeśli wybieramy się w podróż ze swymi zwierzakami nie musimy się o nic martwić gdyż właściciele w pełni akceptują czworonogi.