Dom do wynajęcia

Adres:

Adres: Podmacharce 16D 16-300 Augustów

GPS: 53.941901805329, 23.21527863387

Telefon: 692-822-574

Email:

Strona internetowa: http://www.dom24.augustow.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Luksusowy dom do wynajęcia znajduje się w miejscowości Podmacharce, położonej tuż nad jeziorem Serwy. Od Augustowa dzieli ją 21 km. Jest to idealna oferta dla osób ceniących ciszę i spokój, a także wymagających komfortowych warunków wypoczynku.

Dom do wynajęcia – Oferta

Ofertę stanowi luksusowy dom, posiadający bezpośredni dostęp do jeziora Serwy (80 m). Całkowicie ogrodzony i oświetlony obiekt gwarantuje przebywającym w nim gościom poczucie bezpieczeństwa. Kuchnia w budynku ma charakter ogólnodostępny. Na zewnątrz odnajdziemy altanę, gdzie to skosztują niejedno danie z grilla. W przypadku załamania pogody i braku możliwości korzystania z podwórka, przyjezdni mają okazję na zabawy w świetlicy. Do dyspozycji wczasowiczów oddano sprzęt plażowo-turystyczny.

Atrakcje

Krótka przejażdżka sprawi, że znajdziemy się w centrum atrakcji, jakie oferuje nam współczesny kurort – Augustów. Powstał on w XIX wieku jako skutek wojny celnej między Królestwem Polskim, a Prusami. Utrudniony dostęp do Bałtyku stwarzał problemy w eksporcie i imporcie towarów. W drodze porozumienia rządu Polskiego i Rosyjskiego, postanowiono wykorzystać w szerszej skali transport śródlądowy. Cała trasa miała składać się pierwotnie z dwóch części – Kanału Windawskiego i właśnie Augustowskiego. Obecnie Kanał Augustowski umożliwia żegludze organizację przewozów pasażerskich. Według statystyk obsługuje on ponad 100 tysięcy turystów.Sezon żeglugowy rozpoczyna się w kwietniu i trwa do późnej jesieni. Do dyspozycji gości żegluga oddaje statki (Sajno, Serwy) mieszczące do 200 chętnych. Z kolei katamaran Swoboda zabierze na pokład 330 osób. Szczególnym powodzeniem cieszą się rejsy do Studzienicznej z postojem w Sanktuarium Maryjnym. Jedną z głównych atrakcji w czasie lata są rejsy stylizowane 11-osobowymi gondolami. Odbywają się one codziennie, lecz istnieje także opcja ich zamówienia. Na gondolach można organizować różnego typu imprezy. Goście posiadają ponadto wpływ na obranie konkretnej trasy. Fani mocniejszych wrażeń z pewnością ucieszą się z pierwszego w Polsce wyciągu dla narciarzy wodnych, za którego otwarcie miasto otrzymało nagrodę Polskiej Organizacji Turystycznej.

Informacje dodatkowe

Wszyscy zmotoryzowani goście mogą skorzystać z darmowego parkingu. Dzieci ucieszą się z placu zabaw z huśtawką i piaskownicą. Jeśli mamy potrzeby związane z naszą garderobą, zaspokoi je pralka, żelazko i deska do prasowania.