Dom Do Wynajęcia Leśna Polana

Adres:

Adres: Podnowinka 25 16-304 Nowinka

GPS: 53.955383056743, 23.00576319918

Telefon: 500-593-258

Email:

Strona internetowa: http://lesna-polana.agro.pl/index.html

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dom Do Wynajęcia Leśna Polana usytuowany jest w małej miejscowości Podnowinka, pośród zieleni pól i lasów. Stanowi doskonałe miejsce do odpoczynku i regeneracji. Oj jeziora Blizno dzieli nas jedynie krótki spacer.

Dom do Wynajęcia Leśna Polana – Oferta

Do wynajęcia przeznaczono sześcioosobowy domek, za który w całości zapłacimy 250 zł. Wewnątrz nie sposób się w nim nudzić. Wyposażono go bowiem w świetlicę, salę gier i telewizyjną. Zadbano o miejsce pod grilla czy ognisko, dzięki czemu spędzimy niezapomniane wieczory. Jedynie 200 m od domku mieści się stadnina, w której to pod okiem instruktora możemy nauczyć się jazdy konnej. W ofercie odnajdziemy też przejazdy bryczką i kuligiem.

Atrakcje

Duża ilość połączonych ze sobą jezior sprawia, że sąsiedztwo idealnie nadaje się do aktywnego wypoczynku na wodzie. Jeśli jednak to za mało, możemy spróbować czegoś zupełnie innego – np. jazdy konnej. Jeździectwo uprawia się w każdych warunków pogodowych, niezależnie od pory roku. Szlak konny Puszczy Augustowskiej i Mazur liczy sobie ponad 400 km. Na określonych terenach dopuszcza się także ruch pojazdów zaprzęgowych. Większość trasy w okolicach Augustowa stanowią trakty leśne, a 400-to metrowa przeprawa wodna nad jeziorem Sajno utkwi nam w pamięci na długo. W Augustowie odbywają się ponadto liczne imprezy związane z jeździectwem. Od lat we wrześniu ma miejsce Augustowski Rajd Konny,który trwa przez kilka dni. Wyścigi wierzchem stanowią również jedną z konkurencji ”Biegu przez Kanał Augustowski”.Goście wciągu kilku minutowej przejażdżki autem znajdą się w sercu tętniącego życiem Augustowa Czeka na nich w okresie letnim niezliczona ilość imprez i eventów. Jedna z nich to prestiżowe Mistrzostwa Świata łodzi wytrzymałościowych ”Necko Endurance”. Bolidy rywalizujące w zmaganiach w tych zawodach osiągają prędkości dochodzące do 200 km/h. Zawody mają charakter długodystansowy gdyż ekipy ścigają się przez osiem godzin. Zwycięzcą zostaje ten team, który pokona większą odległość w wyznaczonym czasie.

Informacje dodatkowe

Właściciele deklarują pełną akceptację czworonogów i innych zwierząt, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż. Dzieci spędzą niejedną chwilę na placu zabaw zaopatrzonym w huśtawkę, zjeżdżalnię i piaskownicę.