Domek w Zaciszu

Adres:

Adres: Kopanica , 16-304 Nowinka

GPS: 53.954860017455, 23.137512132525

Telefon: 609-500-655, 603-775-678

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.domekwzaciszu-mazury.com/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek w Zaciszu usytuowany jest w niewielkiej miejscowości Kopanica, tuż nad brzegiem urokliwego jeziora Tobołowo. Dzięki niewielkiej odległości do Augustowa (16 km), w zasięgu ręki mamy całe multum atrakcji.

Domek w Zaciszu – Oferta

Domek mieści się na ogrodzonej działce o łącznej powierzchni około 1500 m2. Jest w stanie zapewnić nocleg maksymalnie dla czterech osób. Na parterze, oprócz tarasu, znajdziemy salon, aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem i tv. Miejsce do właściwego wypoczynku,w postaci trzech sypialni, umieszczono na piętrze. Kuchnia ma charakter ogólnodostępny. Teren zagospodarowano pod rozrywkę przyjezdnych. Spragnieni rywalizacji z łatwością odnajdą się na boisku do gry w siatkówkę i koszykówkę. Istnieje ponadto opcja wypożyczenia sprzętu rekreacyjnego, w tym rowerów i pontonów. Jako, że do dyspozycji gości jest prywatna plaża z pomostem, ucieszą się zarówno amatorzy kąpieli, jak i wędkarstwa.

Atrakcje

Niewielki oddalenie od kurortu, jakim jest Augustów, umożliwia skorzystanie z jego bogatej oferty turystycznej. Jednym z ulubionych miejsc zwiedzających jest wyłożony brukową kostką Bulwar. To wspaniałe miejsce na spacer, ale też świetny sposób poznania uroków miasta. Wiedzie on malowniczą trasą poprowadzoną wzdłuż rzeki Netty, która tworzy tu część Kanału Augustowskiego. Z bulwaru możemy dojść na miejską plażę. Tam też zaczynają swoje kursy statki wycieczkowe. Plaża posiada piękne molo, wypożyczalnie sprzętu wodnego i wyciąg dla narciarzy wodnych. Przez bulwar prowadzi również ścieżka rowerowa, co jest dobrą informacją dla wszystkich aktywnych. Atrakcje Augustowa i okolic nierozerwalnie wiążą się z wodą. Nad Nettą oraz licznymi jeziorami, corocznie organizowane są przyciągające tłumy imprezy. Najbardziej widowiskowy wydaje się być konkurs reklamujący się pod hasłem ”Co ma pływać nie utonie”. Zwycięski team może zgarnąć, oprócz pucharu, nawet do 7 tys.zł. nagrody. Zadaniem uczestników jest zbudowanie jak najbardziej oryginalnych konstrukcji pływających. Oczywiście nie mogą one mieć seryjnego charakteru, a jedynie amatorski wydźwięk. Konkurencja zaczyna się ”wodowaniem” pojazdu, a następnie konieczne jest przepłynięcie przez wyznaczonej trasy w określonym czasie

Informacje dodatkowe

Wszyscy spragnieni technologii ucieszą się z bezpłatnego dostępu do internetu. Cena wynajmu uwzględnia również parking.