Domek Wczasowy

Adres:

Adres: Augustów, ul. Goździkowa 293

GPS: 53.820318389796, 22.964754067361

Telefon: 669024528

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek Wczasowy usytuowany jest w odległości 3 km od Rynku Zygmunta Augusta, stanowiącego serce Augustowa.W sąsiedztwie znajduje się cała gama atrakcji turystycznych, z których koniecznie trzeba skorzystać.

Domek Wczasowy – Oferta

W celu zapewnienia rozrywki, w domku wyodrębniono specjalną salę gier i telewizyjną. Dzięki klimatycznemu kominku nie opuści nas dobry nastrój. Kuchnia ma charakter ogólnodostępny . Na podwórzu bez przeszkód zorganizujemy grilla bądź ognisko.

Atrakcje

Przez Augustów przepływa rzeka Netta, stanowiąca swoiste źródło miejskich rozrywek. W 1999 r. uruchomiono pierwszy w kraju profesjonalny wyciąg nart wodnych. Władze miasta nagrodzono z okazji tego wydarzenia. Wyciąg otrzymał tytuł ”Atrakcji turystycznej roku”. Jeśli chodzi o jego parametry – posiada on 740 m długości, a prędkość, jaką pozwala rozwinąć to blisko 60 km/h. Na miejscu obsługa zapewnia wynajem fachowego sprzętu, a doświadczeni instruktorzy zapewniają bezpieczeństwo turystom. Wyciąg czynny jest codziennie w lipcu i sierpniu. W miesiące takie jak maj, czerwiec i wrzesień, z jego usług skorzystamy jedynie w weekendy. Jednorazowy wypad ze sprzętem wiąże się z kosztem 4 zł, zaś całodniowe szaleństwo bez ekwipunku kosztuje 100 zł. Mimo że taki sport wymaga sprawności fizycznej, co roku tysiące turystów zostawia obawy za sobą. W drugiej połowie lipca odbywają się zawody w skokach na nartach wodnych – memoriał Zygmunta Kowalika ”Netta Cup”. Konkurs ten posiada międzynarodowy wydźwięk i organizowany był już w latach sześćdziesiątych. Od kilku lat rozgrywane są też konkurencje o puchar burmistrza miasta, które nadzwyczajny charakter zawdzięczają temu, że rozgrywa się je nocą. W sierpniu z kolei mamy do czynienia z prestiżowymi Mistrzostwami Polski. Kategorie w jakich startują zawodnicy to slalom, skoki i jazda figurowa.

Informacje dodatkowe

W celu wynajmu można kontaktować się z właścicielem przez całą dobę. Zwierzęta, które zdecydowaliśmy zabrać ze sobą w podróż są w pełni akceptowalne, więc nie musimy się o nic martwić. Dla dzieci przygotowano atrakcje na zewnątrz pod postacią placu zabaw z piaskownicą i huśtawką. W razie problemów z odzieżą, zawsze istnieje opcja prania na zlecenie.