Domek letniskowy

Adres:

Adres: Augustów 16-300

GPS: 53.864870628158, 23.048696470214

Telefon: 605064339

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.albatros.mazurski.pl/opis.php

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Domek letniskowy położony jest na terenie ośrodka wypoczynkowego ”Goła Zośka” w odległości dwóch kilometrów od centrum Augustowa.Jedynie kilkadziesiąt metrów dalej odnajdziemy jeziora Rospuda, które łączy się z innymi akwenami – Necko, Białe i Studzieniczne.

Domek letniskowy – Oferta

Domek pomieści w sumie czterech gości. Cena za wynajem całości to 160 zł. Serce domku stanowi salon z aneksem kuchennym, zapewniający dwa miejsca noclegowe z możliwością dostawki. Oddzielna sypialnia składa się z dwóch pojedynczych łóżek. Domek wyposażono ponadto w łazienkę i dostęp do telewizji naziemnej. Goście mogą spokojnie przewietrzyć się na tarasie. Na zewnątrz wyznaczono specjalne miejsce pod grilla bądź ognisko, dzięki czemu bez problemu możemy bawić się późną porą.

Atrakcje

Przez Augustów przepływa rzeka Netta, stanowiąca swoiste źródło miejskich rozrywek. W 1999 r. uruchomiono pierwszy w kraju profesjonalny wyciąg nart wodnych. Władze miasta nagrodzono z okazji tego wydarzenia. Wyciąg otrzymał tytuł ”Atrakcji turystycznej roku”. Jeśli chodzi o jego parametry – posiada on 740 m długości, a prędkość, jaką pozwala rozwinąć to blisko 60 km/h. Na miejscu obsługa zapewnia wynajem fachowego sprzętu, a doświadczeni instruktorzy zapewniają bezpieczeństwo turystom. Wyciąg czynny jest codziennie w lipcu i sierpniu. W miesiące takie jak maj, czerwiec i wrzesień, z jego usług skorzystamy jedynie w weekendy. Jednorazowy wypad ze sprzętem wiąże się z kosztem 4 zł, zaś całodniowe szaleństwo bez ekwipunku kosztuje 100 zł. Mimo że taki sport wymaga sprawności fizycznej, co roku tysiące turystów zostawia obawy za sobą. W drugiej połowie lipca odbywają się zawody w skokach na nartach wodnych – memoriał Zygmunta Kowalika ”Netta Cup”. Konkurs ten posiada międzynarodowy wydźwięk i organizowany był już w latach sześćdziesiątych. Od kilku lat rozgrywane są też konkurencje o puchar burmistrza miasta, które nadzwyczajny charakter zawdzięczają temu, że rozgrywa się je nocą. W sierpniu z kolei mamy do czynienia z prestiżowymi Mistrzostwami Polski. Kategorie w jakich startują zawodnicy to slalom, skoki i jazda figurowa.

Informacje dodatkowe

W ofercie znajdują się również domki w miejscowości Przewięź i Upustek nad jeziorem Blizno.