Fabryka Jedzenia

Adres:

Adres: ul. Piłsudskiego, 18-300 Zambrów,

GPS: 52.98563105931279, 22.245357152017277

Telefon: (86) 475-44-66

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Fabryka Jedzenia mieści się w ścisłym centrum Zambrowa. Miasto, mimo że leży na terenie województwa mazowieckiego, administracyjnie należy do Podlasia. Początki Zambrowa sięgają XIII w. i związane są z powstaniem parafii św. Trójcy.

Fabryka Jedzenia – Oferta

Hotel może poszczycić się największą ofertą w mieście. Na bazę składają się pokoje wieloosobowe z możliwością wynajęcia łóżka, a także izby jedno, dwuosobowe oraz apartamenty. Specjalność hotelu stanowi organizacja weekendowych wypadów dla rodzin, firm czy zorganizowanych grup. Wśród atrakcji przewidziano choćby karaoke i hotelowe kino.Na zewnątrz wydzielono specjalne miejsce pod grilla/ognisko. Przy rezerwacji wieloosobowej ceny podlegają negocjacji. Za łóżko w pokoju wieloosobowym zapłacimy już 28 zł. Pokój jednoosobowy to już wydatek rzędu 119 zł. Za przyjemność pobytu w apartamencie musimy sięgnąć głębiej do kieszeni ( 250 zł). Każdy pokój wyposażono w łazienkę i nowoczesny telewizor lcd.

Duża sala o powierzchni prawie 400 m 2 umożliwia wynajęcie hotelu na potrzeby imprez okolicznościowych takich jak chrzciny, komunia, osiemnastki czy wesela. Na zewnątrz czekają atrakcje dla dzieci w postaci placu zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawką, przez co zapomną o słowie ”nuda”. Miłośnicy aktywnego wypoczynku również znajdą coś dla siebie. W okolicy znajdują się bowiem korty tenisowe, basen, siłownia, i boiska do siatkówki. Jeśli lubimy rozrywki wodne, skorzystamy z rejsów po pobliskiej rzece Narew, bądź też przeżyjemy przygodę ze spływem kajakowym. Obiekt organizuje ponadto obozy sportowe. Hotel przywiązuje szczególną uwagę do oferty gastronomicznej. Jego specjalnością jest placek po chłopsku – oryginalne połączenie kuchni polskiej i tureckiej. Dania podaje się w formie bufetu, skracając do minimum czas oczekiwania na potrawy. Goście nie gustujący w tradycyjnej polskiej kuchni mogą skorzystać z oferty typu fast food.

Informacje dodatkowe

Doba hotelowa zaczyna się od 13 00 i kończy o 11 00. W cenę wynajmu wliczone jest już śniadanie i obiadokolacja. Obiekt zapewnia bezpłatny dostęp do wifi, dzięki czemu nie grozi nam utrata kontaktu ze światem. Na zmotoryzowanych gości czeka duży parking. Dla stałych klientów przewidziano rabat w wysokości 10 %.

&nbsp