Impresja

Adres:

Adres: ul. Mazowiecka 15, 18-300 Zambrów

GPS: 52.97826733080704, 22.24803000235238

Telefon: 86 271 30 21, 662 171 662

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.impresja-zambrow.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Impresja to elegancki hotel i restauracja zlokalizowany w ścisłym centrum Zambrowa. Miasto liczy około 22 tys. mieszkańców, leząc na terenie historycznego Mazowsza.

Impresja – Oferta

Impresja specjalizuje się w kompleksowym cateringu o wysokim poziomie usług. Organizuje różnego typu imprezy firmowe, jak i rodzinne (wesela, komunie, chrzciny).Oczekiwania gości spełnia wykwalifikowana załoga kucharzy i kelnerów. Kunszt szefa kuchni pozwala poznać smaki kuchni staropolskiej, ale i światowej, a to wszystko w niezwykle nowoczesnym wydaniu.W 2016 r. do użytku została oddana sala bankietowa, która jest w stanie pomieścić 40-stu gości. Restauracja obejmuje bar, dużą salę z profesjonalnym nagłośnieniem i klimatyzacją, a także mniejsze pomieszczenie służące głównie do spotkań biznesowych.

Do dyspozycji gości oddane są gustownie urządzone pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Za najtańszy pokój jednoosobowy zapłacimy już 150 zł. Pokój dwuosobowy to wydatek 190 zł, zaś trzyosobowy 240 zł. Każda izba wyposażona jest w telewizor i łazienkę. Nie zapomniano też o dostępie do bezpłatnego internetu. Obiekt dba o elegancką aranżacje, kompleksowość i poczucie komfortu. W ofercie hotelu znajdują się również śniadania serwowane od poniedziałku do piątku w cenie 19 zł. Jeśli mamy w planach romantyczną kolację we dwoje – również nie ma żadnych przeszkód.

Atrakcje

Zambrów nie może pochwalić się dużą ilością zabytków. Jedną z atrakcji miasta jest bez wątpienia pływalnia miejska – Aqua Park Delfin. Na wyczynowców czeka sportowy basen o wymiarach 25 x 12,5 m 2 posiada łącznie sześć torów pływackich z podwodnym oświetleniem. Amatorzy z pewnością skorzystają z basenu rekreacyjnego wyposażonego w gejzery wodno-powietrzne czy wodospad. Najmłodsi ucieszą się ze zjeżdżalni o długości ponad 60 m.

Informacje dodatkowe

Uroczyste otwarcie restauracji odbyło się w ostatni dzień sierpnia 2009 r. Impreza zgromadziła wielu gości, w tym przedstawicieli władz samorządowych, szkół, instytucji i kościoła.Już rok później, budowa obiektu na ulicy Mazowieckiej została uznana za inwestycję roku w mieście. Burmistrz wręczył właścicielowi nagrodę w postaci tzw. Zambrowskiego Żubra.

Doba hotelowa trwa od godz. 16.00 do 11.00 następnego dnia. W trosce o bezpieczeństwo gości, obiekt wyposażony jest w całodobowy monitoring. Gwarantuje to 100% bezpieczeństwa dla przyjezdnych. Profesjonalna obsługa dokłada wszelkich starań, aby potrawy i serwis były najwyższej jakości.