Gospodarstwo Agroturystyczne Biebrzańska Gościna

Adres:

Adres: Karczewo 16, 19-206 Rajgród,

GPS: 53.682740623878, 22.811784669757

Telefon: 604-239-235

Email:

Strona internetowa: http://agrobiebrzanskagoscina.dobrynocleg.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Gospodarstwo Agroturystyczne Biebrzańska Gościna mieści się w Karczewie oddalonym od Augustowa o około 20 km. Stanowi idealne miejsce dla każdego, który szuka spokoju i odpoczynku na łonie dzikiej natury.

Gospodarstwo Agroturystyczne Biebrzańska Gościna – Oferta

Na ofertę wynajmu składa się łącznie pięć pokoi, w tym jeden z klimatycznym kominkiem. Goście mają do dyspozycji dwie łazienki i pełny dostęp do kuchni. Dzięki dużemu podwórku bez problemu mogą spędzać chwile przy kiełbasce z grilla czy ogniska.W zależności od sezonu, ceny zaczynają się już od 35 zł. Gospodarze od lat prowadzą uprawę ekologicznych owocowych, z których wytwarzają soki i inne przetwory przeznaczone dla gości. W razie załamania pogody, urlopowiczów przed deszczem uratuje altana. Urokliwe dwa stawy położone na posesji, pozwolą na podziwiania toni wody przy blasku księżyca. W siódmym niebie będą również wędkarze, gdyż owy staw jest obficie zarybiony. Spragnieni rywalizacji z pewnością skorzystają z boiska do gry. W środku obiektu nie sposób się nudzić.

Atrakcje

Z gospodarstwa do najbliższego jeziora, turyści dojdą pieszo w ciągu piętnastu minut. Przez sąsiadujące tereny przebiega szlak żółty Biebrzańskiego Parku Narodowego. Liczy on w sumie 63 km. W okresie wiosennym na jego trasie można spotkać niezliczone ilości ptactwa błotnego. Niektórzy przekonają się, że wydmy w tej części kraju mogą wyglądać jak te nadmorskie. Szlak dostępny jest dla turystyki rowerowej, a jego pokonanie nie sprawi trudności nawet dla osób bez większej kondycji. Dobrze zaopatrzona świetlica, sala telewizyjna i sala gier daje duże pole manewru. Bliskość Augustowa z kolei pozwala zaś na skorzystanie z jego bogatej oferty turystycznej.

Informacje dodatkowe

Gospodarze w pełni akceptują zwierzęta, więc śmiało możemy je zabrać we wspólną podróż. Posesja jest ogrodzona, a parking z garażem znajduje się w cenie wynajmu. Zadowoleni będą młodzi stażem rodzice, gdyż pokoje zawierają szereg udogodnień dla pobytu dzieci. Na podwórzu nie zabrakło miejsca do zabaw (huśtawki, piaskownica). Wszyscy łaknący technologii odnajdą się w kąciku biznesowym, gdzie znajdą takie niezbędne urządzenia jak fax czy ksero.

&nbsp