Hotel Akvilon

Adres:

Adres: 16-400 Suwałki, ul. Kościuszki 4

GPS: 54.0936106, 22.929936399999974

Telefon: (+48) 87 563 59 40

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://akvilon.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Akvilon usytuowany jest w centrum miasta nad Czarną Hańczą. Powstał on na bazie odrestaurowanej kamienicy, dzięki czemu przyciąga stylowym wnętrzem. Obiekt zapewnia kameralną atmosferę i usługi dopasowane do każdego klienta. Jedynie 300 m dzieli go od Muzeum Marii Konopnickiej. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd.

Hotel Akvilon – Oferta

Pokoje hotelu wyróżnia nowoczesna aranżacja wnętrz i wygoda. Do wyboru przyjezdni mają izby jedno, dwuosobowe ( w tym też typu twin), a także salonkę, która przeznaczona jest dla maksymalnie trzech osób. Ceny za nocleg zaczynają się już od 175 zł za noc.Pokoje wyposażono w plazmowy telewizor, lodówkę, suszarkę do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków i łazienkę z prysznicem. Nie mogło zabraknąć również dostępu do bezprzewodowego internetu. Na miejscu działa również wypożyczalnia rowerów. Okolice Wigierskiego Parku Narodowego zapewniają liczne szlaki przeznaczone do takiej turystyki.Również w najbliższym sąsiedztwie – nad rzeka Czarna Hańcza i Zalewem Arkadia, istnieją bulwary spacerowe ze ścieżkami. Po dniu pełnym wrażeń goście mogą zrelaksować się w saunie, która posiada dwufunkcyjny piec, umożliwiający na pracę w trybie suchym i mokrym.

Hotelowa restauracja specjalizuje się w kuchni pogranicza, łącząc tradycyjne potrawy regionalne ze smaki z różnych stron świata. Dania przygotowywane są na bieżąco, wykorzystując tylko naturalne składniki, od starannie dobranych dostawców. Menu posiada charakter cykliczny, przez co odkrywamy nowe pozycje. Restauracja działa w godzinach 13-21.

Dzięki przestronnej sali, obiekt organizuje liczne konferencje.Dwa mniejsze pomieszczenia są w stanie przyjąć do 25 gości. Większe imprezy przenosi się do stylowej sali restauracyjnej, która pomieści maksymalnie 130 osób. Sale w pełni funkcjonalne i klimatyzowane, wyposażono w wysokiej jakości sprzęt – projektor multimedialny, ekran projekcyjny, system nagłaśniający z mikrofonem, tablicę flipchart oraz telewizor lcd. Przerwom zawsze towarzyszy serwis kawowy. Hotel obsługuje również inne imprezy okolicznościowe jak wesela, komunie, chrzciny, bale i inne.

W cenie wynajmu znajduje się również miejsce parkingowe, co jest cenną informacją dla klientów zmotoryzowanych. Jeśli chcemy spędzić czas ze swym pupilem, musimy dopłacić. Recepcja służy pomocą przez całą dobę.

&nbsp