Gościniec Pod Strzechą

Adres:

Adres: Krzywe 16B, 16-402 Suwałki

GPS: 54.08401781240698, 23.00669909101441

Telefon: +48 508 078 066, tel.: +48 87 563 00 43

Email:

Strona internetowa: http://gosciniecpodstrzecha.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Gościniec pod Strzechą znajduje się pośród jezior i lasów Wigierskiego Parku Narodowego. Z Suwałk do obiektu prowadzi ścieżka rowerowa, biegnące przez wyjątkowo pięknie ukształtowane tereny.Trasa stanowi część Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo.

Gościniec Pod Strzechą – Oferta

Bazę noclegową stanowi 12 pokoi typy standard i lux.Te pierwsze występują w wariantach jedno, dwu i trzyosobowych. Odnajdziemy w nich prysznic, ręczniki czy telewizor. Możemy również skorzystać z usługi budzenia. Ceny zaczynają się od 140 zł za dobę. Pokoje typu lux to izby jedno, dwuosobowe, a także apartament. Najtańszy pokój to koszt 180 zł za noc. Na terenie całego obiektu zapewniono dostęp do wifi.

Doba hotelowa zaczyna się o 14 00, a kończy o 12 00 dnia następnego.Na cenę noclegu składa się śniadanie w formie szwedzkiego stołu, parking i basen (w sezonie letnim).

Obiekt przygotował specjalną ofertę dla najmłodszych.Dla nich powstał bogato wyposażony plac zabaw (huśtawki, domek, zjeżdżalnie, piaskownica, boisko do siatkówki). Hotel gwarantuje maksimum bezpieczeństwa.

Specjalnością restauracji gościńca są tradycyjne dania regionalne, ale i światowe trendy kulinarne nie jest jej obce. Dzięki połączeniu kuchni podlaskiej ze smakami międzynarodowymi, każdy znajdzie coś dla siebie.We własnej wędzarni przygotowywane są pyszne wędliny. Restauracja działa codziennie w godzinach 8 00 – 20 00.

Dzięki sali konferencyjnej, obiekt jest w stanie zorganizować szkolenia i konferencje. Wyposażenie stanowią rzutnik, nagłośnienie i flipchart. Spotkanie biznesowe można połączyć z wypoczynkiem na łonie natury. Gościniec obsługuje również imprezy weselne.

Po dniu pełnym wrażeń właściwą dawkę relaksu zapewni sauna.Jedną z jej odmian jest bania. Gorące kamienie oblewa się wodą, co korzystnie jonizuje powietrze, wspomagając odpoczynek fizyczny i psychiczny.

Wspólne biesiadowanie umożliwia wiata rekreacyjna, idealna na spotkania w gronie rodzinnym lub wśród znajomych. Na czas zabaw zapewnia się pełną obsługę gastronomiczną (bar z piwem, grill). Duża przestrzeń do tańca zapewnia niezapomniane wrażenia.Przyjęcia pod wiatą pomieszczą maksymalnie 80 osób.

Ciekawą atrakcją dla gości jest uczestnictwo w pokazie wyrobu i pieczenia sękacza metodą tradycyjną na ogniu. Ciasto stanowi regionalny przysmak, a jego przygotowanie trwa nawet do trzech godzin.