Hotel Laguna Conference & SPA

Adres:

Adres: ul. Wczasowa 4/58, 16-300 Augustów,

GPS: 53.85723127290009, 22.965612025571318

Telefon: (87) 643-13-55, 509-348-011

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://laguna.augustow.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Laguna Conference &amp SPA oddalony jest niecałe dwa kilometry od centrum Augustowa. Bezpośredni dostęp do jeziora Necko sprawia, że czeka na gości cały wachlarz możliwości.

Hotel Laguna Conference &amp SPA – Oferta

Hotel oferuje w sumie ponad 60 komfortowych pokoi. Za najtańszy pokój jednoosobowy, ze śniadaniem, zapłacimy 170 zł. Lokale wyposażone są w nowoczesne meble, łazienkę, telewizję satelitarną. W ofercie znajdują się też dwa apartamenty o podwyższonym standardzie. Hotel do dyspozycji gości oddaje takie przyjemne dla ciała atrakcje jak basen,spa, jacuzzi, sauna fińska, grota solna czy łaźnia parowa. W sali gier na chętnych czeka stół bilardowy, do tenisa stołowego bądź też piłkarzyki. Latem oblegane zaś jest boisko do siatkówki plażowej. Obiekt posiada trzy klimatyzowane restauracje, każda o innym metrażu. Restauracja Myśliwska pomieści 70, Chińska 150, a Kryształowa 250 osób. Ponadto klienci biznesowi mogą być ugoszczenie w dwóch salach konferencyjnych. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu i fachowej obsłudze technicznej, każda impreza zakończy się sukcesem. Udostępnia się na ich potrzebny takie sprzęty jak rzutniki, odtwarzacze, laptopy, mikrofony i odpowiednie nagłośnienie. W czasie spotkań zapewniany jest pełny catering (serwis kawowy, lunch konferencyjny, obiad). Na terenie hotelu często organizowane są również imprezy okolicznościowe, głównie wesela.

Atrakcje

Dzięki przystani hotelowej z plażą i wypożyczalni sprzętu wodnego, każdy odnajdujący przyjemność w sportach wodnych, będzie mógł aktywnie spędzić urlop.Jeśli chcemy zaś zwolnić tempo – nasze potrzeby spełni Żegluga Pierwsze rejsy zaczęła ona organizować w 1953 r. Z jej usług korzysta przez cały rok do 100 tysięcy pasażerów. Sezon żeglugowy rozpoczyna się wczesną wiosną i trwa do późnej jesieni. Do dyspozycji gości żegluga oddaje 200-osobowe statki Sajno i Serwy oraz 330-osobowy statek – katamaran Swoboda. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się rejsy do Studzienicznej, gdzie to mieści się Sanktuarium Maryjne.

Informacje dodatkowe

Szczególną klientelę stanowią dzieci. Specjalny klub dba codziennie o ich rozrywkę, organizując zajęcia muzyczne, plastyczne, czy też zajęcia filmowe. Jeśli jednak milusińscy wolą przebywać na świeżym powietrzu, czeka na nich plac zabaw z piaskownicą, huśtawką i zjeżdżalniami.

&nbsp