Noclegi Budowicz Renata

Adres:

Adres: ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 7A 16-300, Augustów

GPS: 53.8578135947095, 23.007439972450584

Telefon: 501-703-244

Email:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Pod nazwą ”Noclegi Budowicz Renata” kryje się prywatna kwatera, oddalona od serca Augustowa o niecałe 2,5 km. Krótki spacer spowoduje, że goście znajdą się nad brzegiem jeziora Necko i Białego. W najbliższej okolicy zlokalizowane jest też sanatorium gdzie to można wykupić różnego rodzaju zabiegi rehabilitacyjne.

Noclegi Budowicz Renata – Oferta

Do wynajęcia przewidziany jest pokój czteroosobowy w cenie 50 zł oraz komfortowy apartament, który pomieści maksymalnie osób. Za dobę zapłacimy 240 zł. W ofercie znajdziemy wypożyczalnię sprzętu do rozrywki wodnej i nie tylko. Fani rowerów z przyjemnością wykorzystają okazję do przejażdżki licznymi szlakami. Jeśli komuś w okresie pobytu brakuje rywalizacji skorzysta na pewno z boiska typu ”Orlik” , który mieści się dosłownie po drugiej stronie drogi.

Atrakcje

W zasięgu wzroku wszyscy goście mają jezioro Białe i Necko.Jako, że mieszczą się na Obszarze Chronionego Krajobrazu, w pełni wykorzystywane są przez miłośników sportów wodnych. Szczególnym urokiem obdarzone jest jezioro Necko. Zajmuje ono powierzchnię ok. 400 ha, a długość jego linii brzegowej to 13 km. Dzięki piaszczystym plażom stanowi świetne miejsce na piesze wędrówki. Podczas zachodu słońca na jeziorze pojawia się poświata, przypominająca błysk skarbów. Z jeziorem wiąże się bowiem legenda. W XIX w. poplecznicy Napoleona Bonaparte, zatopili na jego dnie zrabowane z Moskwy złote dzwony. Necko stanowi nie lada uciechę dla wędkarzy i ornitologów. Mnogość gatunków ryb i ptaków może przyprawić o zawrót głowy. Na jeziorze znajduje się ponadto jedna z największych atrakcji miasta– pierwszy w Polsce profesjonalny wyciąg dla narciarzy wodnych.

Informacje dodatkowe

Goście, którzy w podróż zabrali swoje zwierzęta, nie muszą się niczego obawiać, gdyż właściciel w pełni akceptuje je na terenie domu. Dla wszystkich, którzy muszą skorzystać z urządzeń biurowych typu faks czy kserokopiarka, przygotowano specjalny kącik biznesowy, oczywiście z dostępem do sieci. Dzieci mogą beztrosko spędzać chwile na placu zabaw wyposażonym w zjeżdżalnię, huśtawkę i piaskownicę. W cenie wynajmu znajduje się też parking, co jest przydatną informacja dla zmotoryzowanych. Jeśli chcemy uzupełnić zapasy, w odległości jedynie 50 m znajdują się sklepy spożywczo-usługowe.