Kwatera prywatna

Adres:

Adres: ul. Waryńskiego 45 16-300 Augustów

GPS: 53.83877545869093, 23.0003928351814

Telefon: (87) 643-33-09, 604-838-379

Email:

Strona internetowa: http://ladnakwatera.dobrynocleg.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Kwatera prywatna znajduje się w odległości półtora kilometra od centrum miasta. Od Kanału Bystrego i Augustowskiego dzieli go jedynie kilka minut spaceru. Położony w cichej dzielnicy domków jednorodzinnych stanowi gwarancję spokojnego wypoczynku.

Kwatera prywatna – Oferta

Goście mają w sumie do wyboru trzy pokoje. Lokal dwu i trzyosobowy posiada wspólna łazienkę, kuchnię i tv. W przypadku pokoju czteroosobowego aneks kuchenny i reszta są już całkowicie oddzielone. Na zewnątrz turyści mogą skorzystać ze specjalnie wydzielonego miejsca na grilla. W ofercie znajduje się też wypożyczalnia sprzętu służącego rekreacji wodnej i nie tylko. Fani pedałowania, na pewno wykorzystają okazję by wybrać się na wycieczkę po dobrze zorganizowanych trasach. Połączą w ten sposób przyjemne z pożytecznym. Trenując i jednocześnie zwiedzając, spędzą wyjątkowe chwile.

Atrakcje

Świetna lokalizacja stanowi punkt wypadowy na miasto. Głównie w okresie wakacyjnym Augustów jest świadkiem dużej ilości wydarzeń sportowych i kulturalnych, za których organizację, władzom przydzielane są nagrody. Dla aktywnych ciekawą propozycją będzie wypad na miejską pływalnię bądź też tor cartingowy. Spragnieni przygód na świeżym powietrzu mogą skorzystać z pierwszego w Polsce wyciągu dla nart wodnych czy też umówić się na rejs kameralną gondolą. Do wyboru mamy alternatywne środki transportu, jak statek czy katamaran. Dla spacerowiczów pozostają wyłożone kostką atmosferyczne bulwary, trasami których dojdziemy w najatrakcyjniejsze zakątki Augustowa. Oczywiście można wybrać się do okolicznych miejscowości. Warto odwiedzić takie punkty na ie jak Klasztor Kamedułów nad Wigrami czy zabytkowe wiadukty w Stańczykach.

Informacje dodatkowe

Oprócz gości, właściciele dbają o ich auta. Wprowadzono bowiem ciekawą ofertę liftingu samochodów podróżnych, wykonując takie usługi jak ręczne woskowanie, glinkowanie, lakierowanie czy też pranie tapicerki. Dzięki temu auta klientów zostaną doprowadzone do salonowego stanu. W tym przypadku oczywistą sprawą jest, ze parking znajduje się w cenie wynajętego pokoju. Na terenie domu mile widziane są wszelkie zwierzęta, co jest dobrą informacją dla ich właścicieli. Budynek posiada ponadto udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

&nbsp