Hotel Podlasie

Adres:

Adres: ul. 42 Pułku Piechoty 6, 15-181 Białystok,

GPS: 53.14425239570063, 23.19297031740075

Telefon: (85) 675-66-00, 510-213-311

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://hotelpodlasie.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Podlasie zlokalizowany jest w pobliżu Centrum Białegostoku, tuż przy drodze krajowej E65. Usytuowanie nieopodal przystanków komunikacji miejskiej umożliwia swobodny dojazd do wielu miejskich atrakcji.

Hotel Podlasie – Oferta

Hotel zapewnia łącznie ponad 150 miejsc noclegowych. Do wyboru goście mają 8 kategorii pokojów, w tym też apartamenty. Każdy lokal różni się rozmiarem i aranżacją, co daje wnętrzom indywidualny charakter. Pokoje dostosowano zarówno dla osób podróżujących w pojedynkę, jak i całych rodzin. Wyposażone je w łazienki z prysznicem, stolik z krzesłami, telewizor czy suszarkę do włosów. Część z nich posiada klimatyzację.

Hotelowa restauracja ”Lipcowy ogród” powstała w 2008 r. i posiada sześć sal. Największa z nich pomieści maksymalnie 200 osób. Specjalizuje się ona w daniach typowo podlaskich.

Obiekt umożliwia organizację szkoleń i innych spotkań biznesowych. Służy do tego 6 specjalnie przystosowanych sal o łącznej powierzchni 536 m2, które wyposażono w bezszelestny system regulowanej klimatyzacji. Ponadto wnętrza można dopasować pod osobiste preferencje. Sala zapewnia dostęp do światowej jakości sprzętu, niezbędnego do udanego przeprowadzenia eventu (nagłośnienie, ekran,projektor, tablice flipchart, urządzenia audiowizualne). Ponadto na specjalnie życzenie klientów dostępne są platformy e-learningowe, system liczenia głosów czy kabiny do tłumaczeń symultanicznych. Hotel wyróżnia się również pełnym wsparciem dla klientów biznesowych w zakresie marketingu i logistyki. Należy do nich transport gości na lotnisko,tworzenie drukowanych materiałów reklamowych czy zapewnienie usług tłumaczy. Na czas trwania konferencji zapewniana jest pełna obsługa gastronomiczna, w tym lunche, przerwy kawowe i uroczyste kolacje. Menu może zostać zmodyfikowane wedle indywidualnych preferencji. Wydarzeniom biznesowym wzbogaca się także o oprawę muzyczną i oświetleniową,

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie zaczyna się o 13 00, a kończy w dniu odjazd o 11. Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w postaci łóżeczka i krzesełka do karmienia. Na miejscu transakcji można dokonać za pomocą karty kredytowej. Pobyt czworonogów nie wiążę się z dodatkową opłatą. Recepcja służy pomocą przez całą dobę. Gościom gwarantuje się dostęp do bezprzewodowego Internetu. Na klientów zmotoryzowanych czeka dozorowany parking.