Willa Marcella

Opłacone przez: KKW Trzecia Droga PSL–PL2050 Szymona Hołowni

Adres:

Adres: Zwierzyniecka 64, 15-247 Białystok

GPS: 53.11633264358245, 23.17271152741739

Telefon: 664943313

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.willamarcella.pl/pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Willa Marcella to pensjonat mieszczący się nieopodal Drogi Krajowej nr. 19 i 65. Lokalizacja ta jednak nie stwarza problemów z hałasem. Obiekt bowiem położony jest na osiedlu z ekranami dźwiękochłonnymi.

Willa Marcella – Oferta

Pensjonat zapewnia w pokojach warunki hotelowe, a to ze względu na bogate wyposażenie oraz świeżość. Do wyboru przyjezdni mają pokoje jedno i dwuosobowe. Na każdym piętrze znajduje się łazienka, a także wyposażona kuchnia. Gościom udostępnia się pralkę, suszarkę, żelazko, toster, kuchenkę mikrofalową, a nawet pościel antyalergiczną. Komfort wypoczynku w pokojach dwuosobowych zapewniają przestronne ogrzewane, klimatyzowane wnętrza. Część z nich posiada wyjście na balkon.

Informacje dodatkowe

Na klientów zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking. Obiekt gwarantuje dostęp do sieci bezprzewodowego internetu. Recepcja służy pomocą przez 24 h na dobę. Personel rozmawia w języku rosyjskim, angielskim i polskim. Willa posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w postaci łóżeczka dziecięcego. W niewielkim oddaleniu znajdują się dwie galerie – Alfa i Atrium Biała. Zakaz palenia obowiązuje we wszystkich pomieszczeniach. Zameldowanie zaczyna się od 14 00. Na miejscu zapłacimy kartą kredytową.

Atrakcje

Ulubionym miejscem wypoczynku Białostoczan jest Park Planty, znajdujący się w centrum miasta i otaczający Pałac Branickich. Planty powstały już w okresie międzywojennym według projektu Stanisława Gralla.

Park Planty od wschodniej strony (ul. Mickiewicza) zdobią rosaria – różane dywany ułożone na czterech poziomach oraz prostokątny basen przy którym ustawiono rzeźbę Praczek autorstwa S. Horno-Popławskiego. Rzeźba pochodzi z 1945 roku.

Główna aleja została ona poprowadzona równolegle do starej alei jesionowo – klonowej, aby połączyć w sposób funkcjonalny i estetyczny Park Stary im. Józefa Poniatowskiego z Parkiem im. Konstytucji 3 Maja i pozostałością XVII-wiecznego lasu zwierzynieckiego. Aleję główną zdobią kwietniki i ciągnące się wzdłuż szpalery żywotników zachodnich.

Główną atrakcją parku są podświetlane fontanny w Alei Zakochanych. W okresie letnim tworzą zmienne strumienie wody o różnych kształtach, a w weekendowe i świąteczne wieczory dodatkowo można podziwiać je w niesamowitej grze świateł. Na terenie parku nie brakuje ławeczek, na których można odpocząć podziwiając zieleń parku lub czytając książkę. Miasto Białystok zadbało również o możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu w centrum Parku.