Hotel Szyszko

Adres:

Adres: Innowacyjna 3, 16-400 Suwałki

GPS: 54.08297409083708, 22.93959028676568

Telefon: (87) 565-46-46, 504-467-467

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://hotel-szyszko.pl/

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Hotel Szyszko znajduje się niemal w samym centrum miasta, tuż przy Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód. Suwałki położone są przy granicy polsko-litewskiej nad rzeką Czarną Hańczą. Licząc 70 tys. mieszkańców stanowią drugie co do wielkości miasto Województwa Podlaskiego. Nazywane są często ”polskim biegunem zimna”, gdyż region zaliczany jest do najzimniejszych w kraju. Suwałki powstały z osady założonej w XVII w. przez zakon kamedułów. Prawa miejskie otrzymały w 1720 r. od Augusta II Mocnego. Rozwój miasta następował w związku z położeniem na szlakach transportowych.

Hotel Szyszko – Oferta

Bazę stanowi ponad 140 miejsc noclegowych w 68-u komfortowych pokojach.Każdy pokój posiada szafę, biurko, telefon, radio i płaski telewizor. Nie zapomniano również o dostępie do bezprzewodowego internetu. Łazienki wyposażono zaś w prysznic, wannę, ręczniki oraz suszarkę do włosów.

Wszyscy goście hotelowi otrzymują 10% upust na korzystanie z oferty spa. Do wyboru mamy jacuzzi, łaźnie parowe, bicze szkockie, gabinet masażu, solarium czy też siłownię.

Hotel umożliwia organizację konferencji na dużą skalę. Klimatyzowana sala pomieści maksymalnie 500 osób. Istnieje ponadto opcja podziału na mniejsze, kameralne sale. Wyposażono je w wysokiej jakości sprzęt – projektor multimedialny, ekran projekcyjny, nagłośnienie, mikrofony. W czasie trwania spotkań zapewniana jest poranna oraz popołudniowa przerwa kawowa.

Imprezom okolicznościowym służy doskonale sala klubowa na 80 gości. Zapewnia niepowtarzalny klimat w czasie wesel, osiemnastek, komunii, chrzcin czy imprez integracyjnych. Funkcjonalna przestrzeń, dobre nagłośnienie i oświetlenie gwarantuje udaną zabawę. W klubie nocnym odnajdziemy też trzy pełnowymiarowe stoły bilardowe, co z pewnością zadowoli wszystkich fanów tej gry.

Hotelowa restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej, litewskiej i regionalnej. Serwuje również dania wegetariańskie oraz bezglutenowe. Lokal pracuje codziennie w godzinach 14 00 – 22 00.

Władze hotelu akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć w podróż ze sobą. Warunkiem jest ich zgłoszenie przy rezerwacji oraz posiadanie książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami.. Pobyt odbywa się za dodatkową opłata.

Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w postaci specjalnego łóżeczka i krzesełka do karmienia.Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, a kończy o 12 00 w dniu odjazdu

Atrakcje