Dom Gościnny Azyl

Adres:

Adres: Stary Folwark 19, 16-402 Suwałk

GPS: 54.07591582320956, 23.07108442383003

Telefon: (87) 563-77-22, 604-179-877

Email: [email protected]

Strona internetowa: http://www.azyl-wigry.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Położenie

Dom Gościnny Azyl mieści się w centrum Wigierskiego Parku Narodowego, na pograniczu kultur polskiej i litewskiej. Stanowi bazę wypadową do najbardziej atrakcyjnych miejsc na Suwalszczyźnie.

Dom Gościnny Azyl – Oferta

Obiekt zlokalizowany jest jedynie około 400 m. od jeziora Wigry. Prywatna posesja posiada powierzchnię 1300 m2, składając się z dwóch domów z garażem, miejscem parkingowym i terenem zielonym.

W pierwszym domu odnajdziemy sześc sypialni dwuosobowych – po trzy na każdym piętrze.Każda kondygnacja posiada łazienkę z kabiną natryskową, umywalkę i sedes. Na piętrze goście mają do dyspozycji łóżka małżeńskie, a także taras. Serce obiektu to salon z klimatycznym kominkiem, który również posiada wyjście na taras. Tam z kolei umieszczono kominek z dodatkową funkcją grilla. Również na parterze zagospodarowano przestronną łazienkę. Istnieje możliwość wynajęcia pokoju, bądź też całego domu dla maksymalnie 23 osób.

Dom drugi zajmuje powierzchnię 130 m2, składając się z dwóch bliźniaczych segmentów mieszkalnych. Każda część posiada salon z kominkiem, a także wyjście na taras. Poza tym w pełni wyposażony aneks kuchenny umożliwia swobodne przygotowanie posiłków. W łazience odnajdziemy kabinę natryskową, umywalkę i sedes. W salonie na parterze umieszczono trzy rozkładane kanapy dwuosobowe. Na piętrze zaś łóżko małżeńskie i dwie rozkładane kanapy dwuosobowe.

Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, a kończy o 10 00 w dniu odjazdu. Na klientów zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking.

Atrakcje

Dom gościnny Azyl posiada zezwolenie Marszałka Województwa Podlaskiego na działalność organizatora turystyki. Uzyskał również rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Obiekt organizuje różnego typu rajdy (Tropem Perełek Suwalszczyzny, Weekend Na Rowerze, Rowerowy Zawrót Głowy, Formuła Rowerowa na Miarę). Program imprezy uzależniony jest od takich czynników, jak termin czy ilość uczestników. W programie odnajdziemy takie punkty jak ”zapoznanie z bobrem” lub ”śladami Jaćwingów”. Na miejscu wypożyczymy 28 sztuk rowerów górskich, w tym też kilka przystosowanych dla dzieci. Miłośnicy wodnych atrakcji z pewnością odbędą nie jeden rejs żeglarski. Jeśli chcemy połączyć wysiłek ze zwiedzaniem, idealna propozycją będą spływy kajakowe.

&nbsp